Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a legjobb...

Mit tennél ha a legjobb barátod/barátnőd szüleiről kiderülne hogy vadkendert termesztenek?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte,hogy a házban elzárva vadkendert talált. Eltett egy keveset,bekeverte dohánnyal és kipróbálta. Be is szívott tőle,szóval biztos hogy igazi a cucc. :S
2009. júl. 5. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Masszív barátkozásba kezdenék velük......:D
2009. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Elküldeném a p i c s á b a! szívott agyú zombi szellemi fogyatékosokkal én nem foglalkozom
2009. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Aha, kapásból felismerte, hogy vadkender, ráadásul az indiai alfaj, és véletlenül azt is tudta, hogy kell használni. Bartánőd nem találta azt, tudta hol van:P


Amúgy meg az ő dolguk, míg saját fogyasztásra használják, és máásnak nem okoznak bajt. Hameg igen, akkor nem érdemes tovább tartani a kapcsolatot vele, csak bajt okoznak.

2009. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Nos, a vadkender az alkoholnál sokkal, sokkal ártalmatlanabb drog, tehát nem rossz, gonosz emberek attól, hogy szívnak.


A probléma az, hogy törvénybeütköző. A fűből származó pénzforgalom egy részét bizony az alvilág bonyolítja, az meg csak a hab a tortán, hogy nem adóznak utána az emberek, ezzel is rontva az államgazdaságot.


Bár én nem szívok, és távol áll tőlem a dolog, engem nem nagyon érdekelne, ha ilyesmi kiderülne a barátaim családjáról, amíg nem az alvilág kezébe kerül a pénz.

2009. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
aggódnék hogy egy idő után bajba sodorják magukat és esetleg durvább helyzetbe kerülnek.
2009. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Százalékot kérnék a bevételből a hallgatásomért
2009. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos,kaptam mindenféle választ,többet meg is mosolyogtam,de azért mindenkinek köszönöm hogy írt :)
2009. júl. 5. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, az ő dolguk, de reménykednék, hogy a barátnőm nem szokik rá, illetve próbálnék vele beszélni erről.
2009. júl. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Énis barátkoznák vele rendesssen:D Meghivnám mozira elötte meg mondanám hozzon el egy eggyest azt mehet a buli:D
2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ÉRTSÉTEK MÁR MEG A ROHADT ÉLETBE. A VADKENDERTŐL NEM LEHET BESZÍVNI, MERT NINCS THC TARTALMA!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!