Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan hárítsam el munkahelyen...

Hogyan hárítsam el munkahelyen, ha személyeskedni akarnak?

Figyelt kérdés

ugyanis rájöttem akármit mondok magamról, kiforgatják, megy a pletyka, kiröhögnek. pl egyszer megkérdezték mit csinálok munka után, mondtam, hogy főzök, takarítok ilyesmi. másnap egy másik kollega meg ugyanezt megkérdezte,de így: ha hazamész mit csinálsz? takarítás, fürdés? tehát a hátam mögött beszélnek ki, és a fürdés már egy közönségességet tükröz a kérdésben velem szemben.

eltelt egy hét erre a csop. vezetőjük kérdezte ma, mit csinálsz munka után? aki azért sokat beszélget velük....


és NEM EGY ilyen eset van. valakitől kaptam egy csokit szívességért én meg poénkodni akartam egy másik kollegával, hogy bi bí kaptam egy csokit. poénból!

erre az jött vissza, hogy fenemód örülök egy csokinak...másnap más hozott egyet...


gyűlölöm, hogy kibeszélnek, hogy rajtam szórakoznak!


hogy hárítsak el ilyen kérdéseket, hogy mit csinálok munka után, meg hétvégén, meg mit eszek, meg hasonlók. van hogy már a fizetésemet pedzegetik! hogy meg vagyok e fizetve!!!


help!



#személyesked
2012. jún. 18. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Brr, nem irigyellek a "kedves" kollégák miatt. Az a helyzet, hogy semmi közük a magánéletedhez. Ha amúgy sem akarsz velük jópofizni, akkor közöld velük, hogy magánügy, ha nem értik meg, az már az ő bajuk. Sejtem, hogy lenne min gondolkodniuk saját magukkal kapcsolatban, pont ezért foglalkoznak inkább mindenki mással... Tarts ki, sajnos mindenhol akadnak ilyen személyek.
2012. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi igyekszem kitartani. jelenleg elzárkózó stratégiában vagyok. és rendkívül 3 lépéses távolságtartó. meg komoly, meg határozott. hátha így abba maradnak ezek a dolgok. hát nem tudom.
2012. jún. 18. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimutatod valamennyire, hogy idegesít a kérdezősködésük? Ha igen, akkor próbálj meg leszokni róla, ha látják rajtad, hogy teljesen rezignált vagy, akkor le fognak kopni, mert úgy már nem érdekes nekik :) Legfeljebb elkönyvelnek különcnek. Ha a fizetésed felől kérdeznek, mondhatod nekik, hogy biztos többet kapsz, mint ők, mert te dolgozol, míg ők pletykálnak ;)
2012. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Térj ki, semmitmondó közhelyekkel.

- Még nem tudom

- Egyelőre nem vagyok biztos benne

- Nincs előre eltervezve, ahogy alakul


Esetleg füllents olyasmit, amitől a téged b.sztatni akaróknak torkára forr a szó:

- Egy anyaotthonban végzek önkéntes munkát

- Tartósan beteg rokonomat megyek meglátogatni

- Egy volt kollégám sírjára viszek virágot ( :D )

2012. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!