Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a világ? Csak...

Miért ilyen a világ? Csak ilyen emberek vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon durva hogy kb 10 év alatt minden megváltozott. Az emberek olyan beképzeltté, önteltté váltak. Főleg a mai fiatalság. Mindenhol csak azt látom hogy a csajok prostinak öltöznek és mutogatják a seggüket, hülye ruhákat vesznek fel, és csodálkoznak rajta hogy a fiúk jól meg akarják őket d.ugni. A fiúk úgyszintén totál nevetséges stílust vettek fel, egy részük rinyáló nyálgép lett, a másik meg azt hiszi milyen nagy csávó. De a legdurvább és legkiábrándítóbb az a divat, komolyan nem látok semmi vonzalmat az adott lányban aki ilyen hülye rongyokat visel és gusztustalan grimaszokat vág egy egy képen, és a "cicafiúkra" bukik. Egy dagadt 110 kilós csaj is egy kigyúrt cicafiúcskával akar elmenni, mert azt hiszi milyen vonzó. Sok srácnak vannak problémái a nőkkel, mikor meg feljönnek panaszkodni hogy semmi se sikerül az okoskodó réteg jól kiosztja őket hogy nem a nőkben van a hiba, hanem saját magukban. Nekem is mondták már párszor, de meg kell hogy mondjam, inkább leélem az életem egyedöl minthogy cicafiúcska legyek.


Szóval borzalmas hogy mi megy a világban. Volt már barátnőm, félre ne értsetek, de az is csak a cicafiúcskákkal meg a magas kosaras csávókkal volt elfoglalva és úgy öltözködött mint egy kur.v@ már elnézést.


20/F



2012. jún. 19. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

szia. Egyetértek veled teljesen.

Én 19 éves vagyok és lány de engem sokan lenéznek amiért nem sminkelem magam, csak ritkán, nem öltözöm ribancosan inkább ízlésesen próbálok csinos lenni, nincs érintőképernyős telefonom, nem lógok egész nap az f betűs oldalon, nem eszem gyorsétteremben mert fontos az egészségem, nem iszom magam részegre minden hétvégén, nem festem a hajam. Én így érzem jól magam és szerintem normálisan élek. :) Remélem azért többen vagyunk, mint ahogy látom....

2012. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor burkoltan, de nem azt akarod kérdezni, hogy milyen a világ, hanem, hogy miért ilyenek a csajok. Csak ezt már így nem kérdezed be, mert előtted kb. ötvenen megtették már.

Gondolom az lehet az oka, hogy a celeb világban és a sztárvilágban is ez működik, ezt diktálja a divat. A fiatalok meg ezt próbálják leutánozni.

2012. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért ilyen a világ, mert amióta bejöttek a fogamzásgátlók, a pasasok már nem kényszerülnek felelősséget vállalni a nőkért. Ezért a mai családok könnyebben felbomlanak, és a vége az lesz, hogy a nő egyedül marad a gyerekkel.

Na mármost egy nő az nő, és nem férfi. Ebből kifolyólag a fiúgyerek nem lát épkézláb férfimintát maga előtt, a lánygyerek pedig gyűlölni fogja a férfiakat, mert az apja is elhagyta őket (valószínűleg egy r*cért). És úgy gondolja majd, hogy a r-nak áll a világ.

Szerintem ez van.

2012. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó, de egyben a nők is tehetnek erről, mivel pont olyan férfival jönnek össze akiről csukott szemmel is látni hogy egy komolytalan kis h..lyegyerek, aki csak dugni tud, de felelősséget vállalni nem. Rengeteg olyan srác van aki nem ilyen, az ember nem is hinné el.
2012. jún. 19. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez is az apahiánnyal magyarázható: a lányok férfit akarnak maguk mellett, lehetőleg azonnal, és ezért olcsón adják magukat.

(meg ugye nincs védelmező apjuk, aki jól ellátná az ilyen suttyók baját)

2012. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!