Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig egy nagyon fiatal lány...

Mindig egy nagyon fiatal lány van az emlékeimben kiskoromból, ki lehetett az?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de emlékszem, hogy kb. 3 éves voltam, mikor gyakran jött hozzánk egy lány, 17-18 éves lehetett maximum. Apám egyedül nevelt, sok barátja volt, de ez a lány többet volt nálunk és volt, hogy apámmal veszekedtek. Már nem emlékszem annyira az arcára, mert nagyon rég volt, de barna, hosszú haja volt. Aztán egyszer csak nem jött többet és semmi nem maradt róla, apám sem mondott semmit, mikor kérdeztem. Csak a fejemben van benne a képe és néha nagyon fura érzésem van, olyan rejtélyes. Arra is gondoltam, hogy talán ő meg apu..de sokkal fiatalabb volt, még szinte gyereklány, apám meg 30 elmúlt és én nem ilyennek ismertem meg. Ma pakoltam és találtam egy ilyen fafigurát, amire emlékszem, hogy még ő mutogatta, de fogalmam sincs, hogy ki volt és miért volt nálunk. És évekig úgy éreztem, mintha apám titkolna valamit.
2012. jún. 15. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esetleg bébiszitter aki vigyázott rád? Vagy egy eltitkolt másik gyerek?
2012. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem volt velem sok időt, csak nálunk volt. Eltitkolt gyerek? Ahhoz azért apám fiatal lett volna. Tudom, hogy hülyeség ilyenen gondolkodnom, csak mostanában annyiszor eszembe jut, meg régebben is mondjuk, mert azokban a hónapokban minden olyan fura volt, mintha titkoltak volna előlem valamit.
2012. jún. 15. 00:53
 3/18 zokniszörny ***** válasza:
Lehet, hogy attól még, hogy nem tudod elképzelni róla, volt köztük valami, az is lehet, hogy egy eltitkolt idősebb gyerek. De én inkább az előző dologra tippelek.
2012. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igazából mi lenne ha apukádnál kérdeznél rá erre, ahelyett,hogy mi itt tapogatózunk, hogy kik lehetnek az emlékeidben? Mi csak találgatni tudunk, hogy kik járkálhattak akkor egy 3 éves gyerek közelében... azt mondta a lány 17 körül lehetett, apukád pedig a 30-on túl volt. Általában az eltitkolt gyerekek azért eltitkolt gyerekek, mert a szülő nem büszkélkedik vele, hogy megvan, ezért gondolom, hogy fiatal volt apukád amikor megszületett olyan 18 körül...
2012. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom, bocsi, hülye voltam, nyilván nem tudhatjátok. Csak apu erről sosem beszél, mostanában is felhoztam neki és mondta, hogy ne gondolkodjak ilyeneken. De nem értem, miért nem tudta elmondani, ha semmi titkolnivaló nincs benne és annyi furcsaság van azokból az időkből. Apu 31 volt kb, mikor én 3, a lánya azért nem lehetett volna.
2012. jún. 15. 00:59
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Jó mondjuk 14 évesen tényleg, csak nem csinált fel egy csajt... De akkor ha olyan fiatal volt, még simán kinézem belőle hogy hülyítette egy kis tini liba fejét. Csak hamar észbe kapott és inkább kidobta, mielőtt bárki rájött volna. Valószínűleg ezért nem járt utána többet hozzátok. Arra emlékszel, hogy nagyjából mennyi időre lépett be az életetekbe? Mikor láttad legelőször? Mennyi idővel azelőtt, hogy lelépett volna?


Ha apukád ennyire buzdít téged arra, hogy ne emlékezzél rá, meg ne foglalkozz vele meg ilyenek, akkor tuti tudja miről van szó, és titkolni akarja előled...Különben azt válaszolta volna, hogy nem emlékszik, vagy elmondja a frankót.

2012. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 zokniszörny ***** válasza:
Szerintem a barátnője volt a lány. De ne firtasd a dolgot szerintem, nyilván oka van, hogy nem mondja el. Nem mindenre büszke az ember a múltjában. Talán jobb is, hogy ő csak egy emlék, mert így izgalmas, lehet rajta gondolkozni.
2012. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hónapokra emlékszem, mert télen van a szülinapom, akkor emlékszem, hogy kaptam egy kutyafej alakú tortát és este a lány is jött, játszott velem. Aztán sokszor volt ott, még nyáron is, mikor már nagyon meleg volt és utána tűnt el. Apu barátai, akikkel még most is jóban van, általában együtt jöttek, de az a lány mindig külön. És úgy izgatja a fantáziám, hogy ki lehetett ő, mert semmi nem maradt róla, de mégiscsak velünk volt elég hosszú ideig.
2012. jún. 15. 01:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem apukád "megcsinálta" párszor a kislányt..
2012. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy egy barátnője volt.

Manapság sem szokatlan, hogy egy 31 éves férfi egy 17-18 éves lánnyal kavar.

2012. jún. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!