Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Mit tennétek ilyen helyzetben? Szinte a tesóim.

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk, három lány, egy fiú.. a fiú korábban szőke hajú barátnőmmel járt, de szakítottak, összevesztek, a fiú semmibe nézi a lányt, a lány semmibe nézi a fiút.. a fiú azt mondta nincs szüksége olyan emberre mint ő, a lánynak pedig már van vőlegénye, de még mindig esküdt ellenségek. A fiú összebarátkozott barna hajú barátnőmmel, ez a két lány őmiatta összeveszett míg mielőtt a szőke a vőlegényét megismerte volna, én meg mindkét lánnyal jóban maradtam.. viszont a két barna lánnyal meg a fiúval mi egy társaságot alkotunk úgymond, ha megyünk az egyik lányhoz ő is jön velünk és most szülinapi buli volt és egész kedves volt velem folyamatosan bámult meg minden és megkedveltem..:( És meséltem szőke barátnőmnek a buliról, mikor kérdezte mizu? és mondtam hogy a fiút is megkedveltem.. és megsértődött és már-már úgy nézett ki sikerül kibékülnünk, amikor válaszút elé állított.. azt mondta hogy valaki egy életre megsértődik a döntésem után..tudom, hogy őhozzá jobban húz a szívem, meg mi már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, a fiúnak meg nem lennék sose olyan fontos mint barna hajú barátnőim.. nem szeretném egyiküket se elveszíteni mert mind mellettem álltak, a fiú is segített, meg a két barna barátnőm elkövetett egy olyat hogy felraktak egy randioldalra utána én is felraktam magam és beláttam hogy jót akartak és egyedül inspiráció nélkül nem ment volna azóta több felkérést kaptam de nem érdekel egyik se.. meg nem épp a legjobb pillanatomban történt mindez.. nem tudom mit csináljak, esküdt ellenségek.. :(

Egyszer már ráment egy barátságom mikor választani kellett, nem akarom, hogy a múlt megismételje önmagát!

Meg olyan szinten igaza van a szőkének hogy én sem örültem volna neki sőt meg is utáltam volna azt aki az exemmel kezd el jóba lenni mikor mi nem csípjük egymást.. exemmel, csúnya ügy.. de hát mit tegyek olyan kedves.. :SS

18 évesek vagyunk mind.


2012. jún. 21. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szőkének, hogy nincs annyi facér férfi, hogy egymás levetett barátait időnként ne vegyük fel. Hátha beletörődik.
2012. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!