Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezdek becsavarodni az egyedül...

Kezdek becsavarodni az egyedülléttől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. 3 hete fejeztem be a sulit, most itthon vagyok. Nyelvet tanulok, ill. tanítani is fogok, ha összejönx. Párommal élek, ő délelőtt ill. kora délután dolgozik, aztán itthon van. Egyikünk sem akarja, hogy egy vacak 12 órás váltottba menjek el, mert sajnos itt csak az van, főleg a semmit nem érő szakmámban, de még sulit se tudok kezdeni, hogy leérettségizzek. így nem dolgozom, legalábbis egyelőre. Cserébe tanulok ezerrel, és közben külföldi állásokat keresünk, mert mennénk ki. De ez lassan a harmadik hét. A macskát néha leviszem sétálni, de egyébként nem megyek sehova, nincs hova, nincs kivel, nincs rá pénz. A 3 hét alatt kb négyszer ha kint voltam. Érzem, hogy kezdek becsavarodni, lassan leugrik a piszkosrózsaszín nyúl az égből, és már azzal fogok beszélgetni. Csak tanulok, netezek, filmet nézek, takarítok, főzök... És nincs senki akihez szóljak. Mit csináljak? Még szórakozóhelyre sem tudunk elmenni, mert nem futi rá!

19L


2012. jún. 22. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélgess a szomszéd nénivel, vagy a játszótéren a kismamákkal. Attól, hogy neked nincs gyereked, még lehet közös témátok.
2012. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Családom sincs. Anyámékkal nem tartok kapcsolatot már negyedik éve, nagyszüleim meg az ország másik végében... velük telefonázok ugyan, de...
2012. jún. 22. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó chat neten, néha összefutni normálisabb egyedekkel is. Egyébként ha panelban laktok akkor biztos van ott pár idősebb néni, aki egyedül lakik. Lehet velük is beszélgetni, segíteni nekik. :)
2012. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nyelvet tanulok, ill. tanítani is fogok, ha összejön. ... még sulit se tudok kezdeni, hogy leérettségizzek."


Bocs, de mit és kinek akarsz te tanítani érettségi nélkül?! O.O

2012. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyelvvizsgám van, és 12 éves nyelvi tapasztalatom angolból.
2012. jún. 22. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: én sajnos több ideje így vagyok, persze mindenki csak a buta üres mondatokat mondja, hogy ezt tedd meg azt tedd. Minnél előbb menj el innen, főleg ha angolod megvan.

Én sokkal rosszabb helyzetbe vagyok, mint te.

Ha esetleg felkeltettem érdeklődésedet írj mit kezdesz kinn külföldön (egyáltalán ha még beférsz...)

2012. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem válaszolgassál kérdésekre itt a GYIK oldalán, elég jó unaloműző. :-)
2012. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!