Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nőknek számít, hogy egy...

A nőknek számít, hogy egy férfinak mi a foglalkozása?

Figyelt kérdés
NEM, nem a fizetés oldaláról akarom megközelíteni a kérdést.
2012. jún. 23. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem 50-50%.

Mondjuk engem nem zavar ha kőműves vagy bármi.

2012. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Bizonyos szempontból persze ez IS számít, de messze nem csak ez, és nem is ez a döntő.

27/N

2012. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl annyiban számít,h nem szeretem az ilyen programozó,rendszergazda foglalkozású pasikat.Amúgy sem,de egyszer összejöttem egy ilyennel,és csalódtam.Ez nem azt jelenti, h nincs köztük normális,de én őket annyira nem preferálom.
2012. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%

Engem csak olyan szempontból érdekel, hogy ne ütközzön törvénybe, ne legyen bűnöző, stb. :)


23/L

2012. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen számít.És a férfiaknak is számít hogy a nőnek mi a foglalkozása.


De jobban a talpraesettség , egzisztencia kiépítése , kiépítési lehetősége a mérvadó.Például egy fodrász is lehet gazdag úgy hogy hálózatot csinál.

Jobban ez a mérvadó hogy mennyire ügyes az illető.

2012. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem pl annyiban számít,h nem szeretem az ilyen programozó,rendszergazda foglalkozású pasikat.Amúgy sem,de egyszer összejöttem egy ilyennel,és csalódtam.Ez nem azt jelenti, h nincs köztük normális,de én őket annyira nem preferálom."


Tudtam, hogy ezt valaki fel fogja hozni. :-)

Mi volt a baj velük? Egész nap a gép előtt ültek?


20/F leendő programozó

2012. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bölcsész diplomás, takarító, emellett "keleti bevándorló, olcsó munkaerő". Ezek után?
2012. jún. 23. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:

A nőknek elsősorban a férfi személyisége számít, márpedig a foglalkozásából valamennyire következtetni lehet a személyiségére.

Azonkívül ha én diplomás vagyok, akkor szeretném, ha a párom is az lenne, nehogy kellemetlenül érezze magát velem szemben.

De valljuk be, egy nőnek, ha gyerekeket akar, igenis kell hogy számítson, mennyire lesz képes a párja fenntartani majd a családot.

2012. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6/7 nem :) igen,de nem csak ez volt a baj.Nem ez volt a fő baj,de igen,sokat ült a gép előtt:)))
2012. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze! Tulajdonképp bármi lehet a foglalkozása, manapság az is valami, ha van. Bűnöző tevékenységek ugye alapból kizárva, meg az olyanok, amik elég nőies szakmák. Nem kizárt, de azért eléggé megrökönyödtem, mikor kiderült, hogy az exem egy budai villába takarító. Jó pénz volt, meg csak másodállás, szóval úgy is tekinthetjük, hogy szorgalmas is volt. Más kérdés, hogy emellett rendmániás is volt. Nem nagyon tetszenek pl a bolti eladók, vagy a Zepteres fickók, házalók, pöcegödör szippantók /annak ellenére, hogy jól keres/...
2012. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!