Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész héten? A...

Mit csináljak egész héten? A barátnőim itthagytak.

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm elment táborba,és csak hétvégén jönnek haza. Eddig minden napomat velük töltöttem,viszont most egész héten egyedül leszek:( anyám estig dolgozik,így üres a lakás,és tök egyedül vagyok. Először arra gondoltam,hogy megtanulok sütni,de anya leszavazott,mondván inkább ne nyúljak semmihez hogyha nincs itthon. Biciklizni,görkorizni nemtudok,mert nincsen,a strand is kizárva,mert egyedül nincs túl sok kedvem hozzá.:/


szóval várom az ötleteket,mert szeretném a nyár minden pillanatát kiélvezni,és ez az egésznapos gépezéssel úgyérzem hogy nemfog menni..


14L


2012. jún. 25. 11:28
 1/5 anonim válasza:

segíts nagyszuleidnek, rakodj el otthon mire anyukad megjon orulni fog. a sutes kizart fiatal vagy fel is gyulhat a konyha...

olvass, ne netezz allandoan...

2012. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan sütiket és ételeket csinálni amihez nem nagyon kell főzni.

Mondjuk salátákat, tiramisut....google

Nézz filmeket,sétálgass, menj el fagyizni....

2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem vagy fiatal a sütögetéshez, ha csak magamból indulok ki, én olyan 10 évesen már készítettem ezt-azt kis szülői felügyelettel természetesen. 14 éves korom óta pedig rendszeresen sütök-főzök. Ha anyukád félt téged, és a konyhát, kezdd valami olyan sütivel, amit nem kell sütni. A neten találsz egy csomó receptet, pl. kókuszgolyó. Aztán ha látja anyukád, hogy ügyes vagy és elpakolsz magad után, lehet többet is enged. Utána esetleg megpróbálkozhatsz olyannal amit még mindig nem kell sütni, de pl. kell bele főzött puding, stb...Vagy: fűzz gyöngyöt, próbáld ki a dekupázst, vagy tanulj nyelvet, olvass.
2012. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass, készíts ékszert magadnak, rakd rendbe a ruháidat, menj el sétálni vagy tornázni, aludj, hallgass zenét, írj naplót, írd össze, hogy mit szeretnél elérni a következő 5 évben, tanulj meg horgolni, szortírozd a magazinjaidat, ajánld fel a szomszéd néninek, hogy segítesz neki bevásárolni, írj képeslapot egy távoli rokonnak, készíts minden nap egy képet a telefonoddal, menj el könyvtárba, múzeumba, kiállításra...
2012. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
najó,megvan oldva..alszok egész nap:D na megyek is:D
2012. jún. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!