Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Papp László Budapest Sportar...

A Papp László Budapest Sportarénában - aki már volt - mennyire élvezhető egy nagykoncert, ha nem az első sorba, hanem mondjuk középtájra, vagy oldalt veszek jegyet?

Figyelt kérdés
Úgy értem: mennyire lehet látni, hallani, az élmény mekkora, megéri-e kifizetni 8-12 ezer Ft-ot egy világsztárért?

2012. jún. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én is erre szeretném megkapni a választ


egyszer voltam az arénában

színpaddal szemben ültem

távol a színpadtól

csak a kivetítőkről lehetett látni, mi is van épp színpadon

nekem sokan az állóhelyet ajánlották

ülőt szinte senki...


bryan adams koncertre állójegy 12500

2012. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves FRAKK!


a kérdést kiírtam más kategóriában is (Szórakozás/Zene), és ott sok válasz érkezett a témában. Főleg igazi rajongóktól...

2012. júl. 11. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátha érdekel még valakit! Szóval, a dühöngőben (állórész) szerintem teljesen élvezhető, nagyjából mindenhol. Az ülőhelyekkel már vannak gondok. Slash-en nagyjából középen voltam, Nightwish-en kicsit közelebb a színpadhoz, ott már nagyon zagyva volt a hangzás. Borzalmasan szolt, középtájt még élvezhető.
2013. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!