Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Figyelt kérdés
20-éves lány vagyok és van egy lány ismerősöm és szeretném ha jobban összebarátkoznánk.Igazából van pár barátom,de ők nem olyan igazi barátok.Mikor 14-15-éves voltam akkor voltak igazi barátaim,de ugye szétváltunk.És szeretnem ha megint lenne egy olyan ember az életemben akivel mindent megbeszélhetek.Néha amúgy szoktunk beszélgetni.De nem tudom,hogyan kerülhetnék hozzá közelebb.Tudom ez nem olyan világrengető fontosságú dolog,de azért várok pár ötletet :)
2012. jún. 26. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Közös programok, élmények, sok vele eltöltött idő!

Sajnos ahogy öregszik az ember annál kevesebb igazi barátja marad, és egyre nő az álbarátok száma...

Szóval legyél óvatos!

Mit tudsz a lányról?

Sportos, inkább bulizós, vagy tanulós?

Ennek megfelelően keress programot pl.: egész napos strandolás-úszás/ egy jó buli valamikor, előtte, hogy tudjatok beszélgetni valami koktélozás (alapozásként)/ segítsen neked valami könyvet keresni, majd üljetek be a könyvesbolt kávézójába? HM? :D

Hajrá!

2012. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig kétszer voltunk együtt bulizni nagyobb társasággal beszélgettünk is.Néha beszélünk vagy írunk egy e-mailt ilyenek.De nem akarok annyira "nyomulni".

Az igaz,h egyre nő az álbarátok száma.Ilyen is van sajnos.Szerintem minden körülöttünk lévő azt hiszi,h mennyire jóban vagyunk,de igazából elég felszínes a dolog.Van amikor tényleg nagyon jól elvagyunk,de érzem,h ez nem az a barátság ami örökre szól.

Köszönöm,hogy válaszoltál és írtál pár ötletet :)

2012. jún. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!