Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen a fórumon csan bunkók...

Ezen a fórumon csan bunkók vannak? A magyarok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Hali, ez a kérdés azért merűlt fel bennem, mert eddig valahányszor kérdést raktam fel, mindig előkerültek a nyelvtan zsenik, akik ismeretlenül lecigányóztak, csak mert néha helyesírási hibákat ejtek.


Ha nem ismernek milyenjogon ítélkeznek felettem?

Autodidakta módón tanultam meg a nyelveteket. Tudok írni, olvasni beszélni magyarul.

Soha nem jártam magyar tannyelvű iskolákba. Dublinban születtem, 5 éve élek itt, egyetemre járok.


Úgy gondolom egész jól tudok bánni a nyelvetekkel.


Miért kell kötekedni ha valamit rosszul írok? Megnézném ezeket a nyelvtan zsönglörőket, hogy az én anyanyelvemmel hogy bánnának 5 év után. Vagy bármilyen másik idegen nyelvvel...

Nagyon meg tudnak bántani a beszólásaikkal.


2012. jún. 27. 23:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz velük, igazából egy kis önbizalomhiányos nyikhajok, és itt próbálnak úgymond uralkodni, mert a való életben egy nagy senkik. Szerintem bárki örülne ha ilyen jól tudna egy ideen nyelvet beszéni és írni, mint te.
2012. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

"menjek vissza négylevelű lóherét kapálni... " :))))


Jajj, ne haragudj kérdező, de ez nagyon tetszett!


Egyébként meg ne foglalkozz a bunkókkal, van egy pár ezen azt oldalon, és azt várják, hogy mibe köthetnek bele. De a többség értelmes, én már kaptam nagyon hasznos, kedves válaszokat is.

2012. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szépen megtanultad a nyelvünket. Nem mindenki ilyen bunkó, de sajnos ez valami magyar sajátosság lehet. Sok frusztrált alak itt vezeti le a feszültségét, azért kötekednek. Vagy egész héten nagy a stressz a munkahelyen, és itt kiereszti a gőzt. Nem szép dolog, de jobb, mintha belerúgnának valakibe. Azért remélem vannak jó tapasztalataid is ezen az oldalon.
2012. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Négylevelű lóherét kapálni! Ez nagyon jó!! :DD

Én nyelveket sajnos nem tanultam, de azt már megtanultam, hogy sz*rni kell vadidegenek beszólásaira.

2012. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ja, ez nekem is tetszik. Négylevelű lóherét kapálni...! :D Milyen idióta emberek vannak!

Na jó, bocsi, befejeztem. Megyek vissza a sátorba gulyást főzni. :)

2012. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj, szebben beszélsz sokkal, mint jó sok magyar emberke.

Fel sem tűnt semmi hülyeség eddig az írásodban!

Szép életet, sok boldogságot neked!

A szerelem sex kategóriában pedig idiótákból rengeteg van.

2012. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

Hehe, ezt a lóherés aranyköpést én is felhasználom még egy passzoló kontextusban!:D

Kérdező, nem fekszik nekem, miért lételeme bárkinek is a veled való kötözködés, hiszen feltűnő hibát ebben a topicban nem vétettél, egy-két egybe/különírás vagy ékezetbaki pedig még egy vérbeli magyarnak is elnézhető. Tenni kell magasról az ilyenek fejére, ha megfigyelted, többnyire ők sem jeleskednek a mondatrészek helyes összekapcsolásában, tehát hiteltelen az észjátszás a szájukból. Jobb retinádon be, balon ki!:D

2012. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

nem csak bunkók vannak, d a 90% ilyen

mellesleg ha kijavítod az ő helyesírási hibáikat, akkor is nekik áll feljebb. unatkoznak.



"Szerintem nagyon sok itt az olyan ember aki a civil életében talán nem mondhatja ki a frankót aztán belép ide és eljátsza a "Majd Én megmondom a tutit neki" dolgot.

Én is elcsodálkozom hogy sokszor értelmes kérdéseket is hogy le tudnak szólni."


igen, ez az oldal eleve erről szól, pont azok jönnek ide, akik miatt nem akarod a való életben megkérdezni, amit itt felteszel.


"De gondolom, egyszerűen csak azért, mert mondjuk tény, hogy nincs túl sok oka bárkinek is azt feltételezni egy magyarul író emberről, hogy nem magyarországi (vagy határon túli), amennyiben ő ezt nem teszi egyértelművé magáról"


sajnos ez nem tenné egyértelművé, hogy bunkónak kell lenni a másikkal. sőt, többségében érthető 1-2 hibától eltekintve a kérdés, de nekik akkor is bele kell kötni


"Az eltén vagyok, génsebészetbe szerettem bele, és ebből kifolyólag biótechnologus szakmérnőki gyakorlaton vagyok egy nagyon neves onkologus doktornő oldalán :)"


nem akarlak elszomorítani, de majd a diplomamunkádhoz szükséged lesz jó helyesírásra. még elnézhetik neked félévkor, de ha nem angolul írod az egészet (ami lehet hogy nem is szabályos), akkor előbb-utóbb hibákat fogsz ejteni


"Igen, ahogy az utolsó mondja az a helyes. Mert eđig nagyon kultúráltan kijavítottak még a kisboltban is egy néni, hogy "Kedveske, nem azt mondjuk hogy akarom, hanem azt, hogy szeretném"


Vagy a barátaim is szoktak segíteni, igaz sokat röhögnek rajtam még most is, de legalább segítenek :)


Pár hónapja fórumozok és meglepett mennyire durvák itt az emberek.

Már unok mindenkinek magyarázkodni, már azt is mondták nekem, hogy menjek vissza négylevelű lóherét kapálni...


Szerencsére a valóságos életbe csak nagyon nagyon ritkán bántanak meg :)"


sajnos ma már tényleg itt tart az ország, mindenki elkeseredett és bunkó, akinek van esze, az már rég külföldön van.


egyébként már azon is csodálkoztam hogy nem törölték a kérdést a nagymagyarok.

2012. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Ha mindenki ilyen bunkó lenne mint ti, akkor egy nagyon szép világot élhetnénk :)


Szerintem sem annyira rossz a helyesírásom, csak a szó végi hosszú betükkel vagyok bajban, soha sem tudom mikor mit kell írni, ezért hallás után megyek, csak ugye az akcentusommal máshogy hallóm ki a szavakat :)

Az egybe és külön szavak írása meg máig rejtély nekem :D

Tudok pár nyelvet de eđig ez a legnehezebb, talán a japán érdekesebb, mert ott szóképekben beszélnek.

De nem tudok japánul, a fél testvérem tud.


Eđig az összes beadandómat léllenőriztettem, persze a számítógép kijavítja, de szeretek biztosra menni ilyen dolgoknál.

csak amikor a telefont használom, az nem javít ki.


Szóval mindenkinek köszönöm, igazán rendes emberek vagytok :)

2012. jún. 28. 07:17
 20/29 Andizsuzsi ***** válasza:

"fél testvérem tud."


féltestvérem = azt jelenti,csak az egyik szülőnk közös

fél testvérem = azt jelenti, a testvérem fele


:)

2012. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!