Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan zárhatok le egy hoszú...

Hogyan zárhatok le egy hoszú barátságot? Érdemes még ezt menteni? 17L

Figyelt kérdés

A volt legjobb barátnőm 2 évvel idősebb nálam és majd' 2 órára lakik tőlem. Nem sokat találkozunk, egy hónapban egyszer, sokszor hiányzott, de ha találkoztunk, akkor ott voltam nála egy hetet, vagy ő nálam (volt hogy kettőt)és rengeteget beszéltünk, hülyéskedtünk, együtt jártunk buliba, elég jól kijött az itthoni társaságommal, nem volt semmi baj. Nagyon erősnek éreztem a kapcsolatunkat.

A baj az, hogy ez egy ideje már csak muszájból megy. Történt velem pár dolog ami miatt megkomolyodtam de ő annak dacára, hogy idősebb, úgy viselkedik, mint egy kisgyerek. Teljesen fantáziavilágban él, azt hiszi, minden az ölébe hullik majd, ha egyszer elkezd dolgozni fog (egyébként dolgozik nyaranta boltokban, de azt is rögtön elveri, pedig ősztől elvileg egyetemista lesz, ha spórolna, szerintem könnyebben viselné az önállóság kezdetét) és egyszerűen már nem hasonlítunk. El sem bírom hinni, hogy egy ilyen barátságból mára már alig maradt valami. Egy éve színészkedem, játszom, hogy jól megvagyunk, de egyszer elég durván a szememre vetette, hogy 'uncsi vagyok'. Mit tennétek a helyzetemben? Nem szeretek már együtt lógni vele, a látszatot is alig tudom fenntartani, viszont azt sem tudom elképzelni, hogy azt mondjam, vége, kész, ennyi.


2012. jún. 29. 12:14
 1/3 A kérdező kommentje:
*hosszú. elgépeltem, természetesen tudom, hogy nem így írandó :) még mielőtt beszólna valaki.
2012. jún. 29. 12:15
 2/3 anonim ***** válasza:

A szép megoldás az lenne hogy leültök és megbeszélitek. ennek a vége valószínűleg egy szép kis vita lenne.

A nem szép megoldás ha hárítasz. Passzolsz pár találkozót valamilyen ürüggyel, nem hívod egy ideig, stb. Valószínűleg egy idő után Ő sem fog keresni.

2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős történet. Mivel már teljesen megváltozott mindkettőtök viselkedése így már nem is illetek igazán össze, mert ha az egyik valami értelmeset akar a másik meg baromkodni annak sincs értelme. Másrészt te 17 éves létedre elég komolynak tűnsz hogy tisztában vagy már a világgal meg nem vered el a pénzed állításod szerint, te csinálod jól, és a barátnőd meg nem képes elfogadni azt hogy mindenért meg kell dolgoznia, és gondolom ezért kezd tönkremenni a barátságotok. Én is hasonlóan jártam én kicsit jobban szerettem volna élni persze mindent megbecsültem eljártam szórakozgatni meg ugye akkor jött a barátnőm. Haveromat ez bántotta nagyon ezért neki is megpróbáltunk csajt szerezni de nem jött össze mert nem tett érte, utána egy rohadt nagy vitával egy életre megpecsételtük azt hogy gyűlölni fogjuk egymást. Én sajnálom hogy így lett vége de ez van aki idióta az megérdemli.
2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!