Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem lehet arra,...

Mekkora esélyem lehet arra, hogy munkahelyen megverjenek vagy fellökjenek mert pl. lassú vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit naiv benyomást kelt a kérdésem de lehet nekem van üldözési mániám.Régen mikor suliba jártam előfordult,hogy megvertek mert visszadumáltam ugyanis nem hagytam magam.Ez régen volt.Munkahelyen nem sokat dolgoztam mert úgy alakult az életem de rövid időn belül megint aktuális lesz a dolog.Szerintetek munkahelyen mennyire jellemzőek az ilyen fajta brutalitások és bosszúk pl.megverhetnek mert visszaszóltam(nem anyázódásra gondoltam) vagy elmondtam a véleményem vagy kiakasztok valakit nagyon mert lassú vagyok(alapból)a szalagmunkánál.

2012. júl. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem verhetnek meg!
2012. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most te sem gondolod komolyan, ugye? Hány éves vagy, 3?


Munkahelyen, ha lassú vagy, vagy visszadumálsz, akkor repülsz. Ennyi. Kirúgnak, magyarul megmondva. Felmondanak neked, adott esetben akár rendkívülivel, tehát azonnali hatállyal.


Nem verekednek meg lökdösődnek, ez nem az óvoda.

2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem felnőtteknél nem jellemző hogy megverjenek valakit. Már csak azért sem mert egy bizonyos kor után azt már "könnyű testi sértésnek" szokták hívni. :)

Az hogy fellöknek mert lassú vagy, hát sztem az sem gyakran fordul elő. Én is lassú vagyok de még sohasem löktek fel...

Az hogy visszadumál az ember meg olyan dolog hogy a véleményed a szíved joga de nem mindegy hogy azt hogy adod elő. Lehet udvariasan, sértőn vagy akár "paraszt módon" is előadni ugyanazt. De szerintem emiatt nem fog megverni senki. Viszont ha sok emberrel dolgozol együtt nem árt ha beilleszkedsz és lehetőleg mindenkivel normális kapcsolatot tartasz fenn. Már csak azért sem mert nagyon meg tudja nehezíteni vagy akár könnyíteni a munkád a többi veled együtt dolgozó emberke (bár ez függ attól is mi a szakmád).

2012. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd! Ha egy diszkóba mész verőembernek, akkor komoly esélyed van rá, egyébként körülbelül nulla. Még ha igazi görény vagy is, szemtől szembe mindenki jópofizni fog veled, legfeljebb a hátad mögött tesz keresztbe, fúr ki. Senki se hülye, hogy az állását kockáztassa, mert aki verekszik, annak annyi. Ha nem jól dolgozol, akkor repülsz, de bántani nem fognak, nem is tudom, hogy jut ilyen eszedbe!
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen!Összeugrott két srác,aznap már mindkettő állás nélkül volt.Éppen ezért kicsi rá az esély,nem fognak megverni,mert tudják ,hogy akkor repülnek a munkahelyről.Esetleg ha nagyon szemétkedsz valakivel pl egy amúgy is kilépést tervezővel,lehet utolsó cselekedetében megcsap,mert neki már mindegy.
2012. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A munkahelyek többségén már komolyság van. Ha valakivel erőszakoskodnak szabálysértést követ el az illető és ki is rúghatják emiatt sőt fel is kell jelentened.
2012. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szalag mellett nem lehetsz lassú! Ha lassú vagy, elküldenek, mert Te csak egy pótolható eszköz vagy a profit oltárán.
2012. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!