Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kérdezni szeretnék. Valóban...

Kérdezni szeretnék. Valóban nagyon ciki-e?

Figyelt kérdés

Ez elég kényelmetlen. Arra lennék kíváncsi mással is történt e már hasonló szituáció. Nagyon cikinek érzem ezt a helyzetet, ami ma történt a munkahelyemen, ahová a 2. napja járok.

Az történt, elmentem a vécére. Pisilni voltam csak. Lehúztam a vécét, de nem teljes erőből szóval nem alaposan , így nem tűnt el minden. Itthon leszoktam húzni mindig egyértelműen, de anyum néha rám szól, hogy ne pocsékoljam a vizet. Mondjuk ez kb szegénységi bizonyítványról árulkodik. Aztán jött utánam egy nő, aki lehúzta a vécét. És már olyan kellemetlenül éreztem magam, amikor alapjáraton úgy érzem, hogy nem vagyok igénytelen. És ami a leggázabb, hogy utána tartott a főnök egy kis előadást csak a lányoknak arról, hogy hogyan kell helyesen használni a vécét. És lehet mindez én miattam volt, de nem biztos. Mivel nevet nem mondtak. Lehet nagyon hülye a kérdés, de legalább meg kell tudnom ki mit gondol erről. Azért még ne menjen el az életkedvem?


2012. júl. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a kis történet olyan volt, mint egy groteszk...Nyugi, ez legyen a legkisebb probléma az életben! Jaj, te lány!
2012. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A WC-t teljesen le kellene húzni, különben eldugulhat. Az öblítő tartály is ehhez van kalibrálva. Kevés lehúzó víz esetén összegyűlhet a papír és egyebek és kész a baj. Máskor húzd le magad után teljesen és nézz vissza, eltűnt e minden. A kioktatssal már ne foglalkozz!
2012. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az életkedved ne menjen el,de azért az kicsit durva kijelentés édesanyádról, hogy a szegénységi bizonyítványáról árulkodik az,hogy spórolni szeretni kicsit.

A munkahelyeden bizonyítsd be, hogy ez csak egy véletlen volt,és figyelj oda.

2012. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem-nem...anya csak annyit mondott, hogy spóroljunk, csak én írtam mellé azt, hogy most munkahelyen is így jártam el és ez szegénységi bizonyítvány részemről
2012. júl. 3. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis nem anyukámra, hanem magamra írtam :)
2012. júl. 3. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Na azért,az mindjárt másképp hangzik!!!:)

Nem lesz ebből gond a melóhelyen,ha odafigyelsz!

2012. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mással nem történt efféle "balhé"? Csak nem hiszem el, hogy én vagyok ilyen mázlista.
2012. júl. 3. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne csináld már, ez számtalanszor előfordul az emberekkel pusztán VÉLETLENÜL is. Milliószor mentem már be mások után úgy a vécére, hogy látszott, hogy lehúzta az illető, de nem ment le a papír. Eszembe sem jutott, hogy aki előttem volt, az igénytelen lenne, sőt, nagyjából semmit nem gondoltam róla, de ha most így rákérdezne valaki, akkor azt gondolnám, hogy sietett, és nem vette észre, hogy kissé félmunkát végzett.

Egyébként biztos én is csináltam már ilyet, de még soha senki nem tette szóvá.

2012. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) KÖSZÖNÖM
2012. júl. 3. 21:06
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki! Velem is ez történt, csak a nagyobb dologgal- nem ment le- és a suliban, de hála istennek senki se tudta, hogy ki volt. :P
2014. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!