Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban olyan ciki szegecselt...

Valóban olyan ciki szegecselt kiegészítővel járkálni?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy állítólag már 2 éve kiment a divatból pld. a szegecselt táska. Ez nem is érdekel annyira, nem divatmajom vagyok, de egyenesen cikinek írták le...


Én egyáltalán nem vagyok se lázadó, se rocker (amiket a cikkben említettek), 19 éves vagyok, kis termetű és alacsony. Teljesen lányos ruhákat hordok, most vásároltam be, illetve még varratok is magamnak magas derekú szoknyákat, amik előnyösek nekem. Ehhez is ciki volna egy szegecselt kis táska? Csíkos felsővel és sötétkék szoknyámhoz pld. teljesen jól illik... Elhiszem, hogy vannak kombinációk, amik egyszerűen szemsértőek, én is felismerem a helytelen szegecs-cuccokat, de ti mit gondoltok? Elítélítek egy ízléses stílus mellett is?


2012. máj. 22. 07:16
 1/7 csokissüti002976 ***** válasza:
szerintem ne érdekeljen... Ha Neked tetszik, meg illik Hozzád, akkor hordd!
2012. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Amúgy, linkeld már be ezt az írás, légyszi! :D
2012. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

NLCafe, mai első cikk :)

Köszönöm. Nekem tetszik, és hordani is szeretném, csak kíváncsi voltam mi a közvélemény. Nem tudtam, hogy manapság "ciki" számban megy... :)

2012. máj. 22. 10:15
 4/7 halibel ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, nekem is tetszik :)
2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cseppet sem ciki, egy valagnyi külföldi divatblogon látok szegecselt kiegészítőket (akár saját kezűleg összeeszkábálva). És olyan bloggerek, akiket milliók olvasnak, magazinokba szerepelnek, és nem ritkán a divatszakmában dolgoznak - nos, számomra az ő véleményük mérvadóbb (trend szempontjából), mint holmi netfirkászé a nlcaféról...
2012. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, ez hülyeség. :'D

De komolyan... A friss F/W kollekciók tele vannak szegecsekkel, ezért is csodálkoztam... Olvastam én is a cikket, bár szerintem itt tipikusan az az eset áll fent, hogy az NLCafénak nem a divat a fő irányvonala.. Az ilyen esetekben pedig előfordul egy-egy baki, ami szerintem inkább tájékozatlanság.


Egyébként szerintem a szegecs/főleg táskán/ egy olyan abszolút 'glamorous stuff' ami valamilyen szinten mindig jelen volt/van/lesz a divatban. De ha nem is így lenne, akkor is azt javasolnám, hogy viseld, ha szereted. :D

2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként belinkelnéd a cikket? Kíváncsi vagyok:)
2012. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!