Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel összeves...

A legjobb barátnőmmel összevesztünk és szeretnék készíteni egy ajándékot, amitől esetleg meggondolja magát és újra barátnők lehetünk. De nem tudom, hogy mit készítsek neki. Mi legyen az? :O

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel összevesztünk, pontosabban Ő mondta meg nekem 2 hónappal ezelőtt, hogy már nem akar velem barátkozni, és találkozni sem. Nagyon rosszul esett ez Nekem, hiszen én nagyon szerettem Őt, és amúgy Ő is szeretett Engem mindaddig, míg meg nem látta az ujjamon egy BFF-gyűrűt amit az egyik osztálytársamtól kaptam, mert neki is Én voltam a legjobb barátnője. Nem tudom igazából, hogy mit csináljak, mert nagyon hiányzik, és én próbáltam kibékülni vele, de nem sikerült...Amúgy kérdeztem tőle, hogy megbántottam-e valamivel, de ő csak folytatta a "lerázást"...

Aztán ma reggel eszembe jutott, hogy miért nem készítek neki valami ajándékot.De viszont fogalmam sincs, hogy mi legyen az. Erről is szólna a kérdésem, hogy mit készítsek neki, hogy esetleg ki is béküljünk? ( Jó tudom, hogy én ismerem, és Ti nem, és nem biztos, hogy tudtok segíteni, de ha valakinek van egy jó ötlete akkor írjon ide légy szíves!!! A válaszokat előre is köszönöm!!


2012. júl. 7. 12:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2012. júl. 9. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!