Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az értelme az életnek?

Mi az értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Születünk, élünk, meghalunk. Boldogok és szomorúak vagyunk.

Kérdés, hogy kinek melyikből jut több. Egyszer mindennek vége van, akkor is, ha úgy gondolod, hogy örökkön örökké.

Nem vagyok túl idős, de igazán boldog még nem voltam. Nem volt mellettem még sohasem olyan társ, aki engedte volna, hogy szeressem. 2 hónapja azt éreztem, hogy valami megváltozik az életemben és lehetek boldog. A lány nem engedte, hogy szeretni tudjam, mert elcsábult másfelé.

Azt mondják, hogy az élet értelme szeretni és szeretve lenni.


Mit tud tenni az ember, hogy megtalálja az ideiglenes boldogságot? Miért kell ennyit szenvedni, hogy kicsit boldogok legyünk? Mi értelme így az életnek?


2012. júl. 7. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az élet értelme az élet értelmének a keresése.
2012. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MrPifta ***** válasza:
Az élet értelmére rá fogsz jönni, de az lesz az utolsó pillanat, akkor már nem fogod tudni elmondani senkinek.
2012. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!