Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nem tetszem. Szerintetek így van még értelme? Vagy milyért mondhat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azt hangoztatja,h ő bármelyik lányt megkapná,de akkor nem értem miért van velem.Semmilyen érzelmeket nem mutat felém.És állandóan azt mondogoatja,h dagadt vagyok,nem formásak a melleim,hályas a fenekem,nem elég karcsú a derekem...és ez nekem nagyon rosszul esik :( Szerintetek van így értelme a kapcsolatunknak? Mert így csak kellemetlenül érzem magam mellette, eddig nem tartottam csunyának magam,de kezdi teljesen elvenni az önbizalmam.

(Több mint másfél éves kapcsolat)


2012. júl. 3. 13:40
1 2
 1/13 Panda Péter ***** válasza:

szerintem hagyd a francba azt a bunkót. másfél év ide, másfél év oda, egy párkapcsolatban nem lehet így bánni a másikkal.

azt nehogy hagyd hogy az önbizalmadat elvegye, mert az nagyon nehezen épül vissza.

2012. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 okoska31 ***** válasza:

nincs értelme, pofozd fel a köcsögöt.


Hogy miért? Mert nem mondunk a barátnőnknek, hogy hájas...

2012. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy híztál és elég bunkó stílusban de arra akar rávenni hogy fogyj vissza a másfél évvel ezelőtti alakodra?


Amúgy figyelj kicsit jobban a helyesírásra mert mindenki bele fog kötni :D "Milyért" omg :D

2012. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel: háJas, MIÉrt. Nem a súlyod a legnagyobb problémád. Se a pasidnak.
2012. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. bocsi az íráshibáért,végigolvastam és tényleg hülyeséget írtam.Nem híztam,fogytam 3 kg-ot és minden nap 5-6 km-t biciklizek. 156cm és 51 kg vagyok.
2012. júl. 3. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus viselkedés bizonyos férfiaknál. Kevés az önbizalma, és ezt úgy próbálja kompenzálni, hogy a tiédet építi le. És persze azt hangoztatja, hogy ő mekkora isten, akiért sorba állnak a nők.

Nem kellene ezt eltűrnöd. Nekem volt részem ilyenben, és a szakítás végén ott álltam földig rombolt önbizalommal, és azzal a biztos tudattal, hogy az életben nem fogok soha senkinek sem kelleni. Mekkora baromság! Ha pedig van rajtad pár kiló felesleg, akkor sem az a megoldás, hogy bánt. Ha nem jó neki, hagyjon ott, de ne alázzon meg. Vannak olyan férfiak, akiknek a teltebb formák tetszenek.

Szerintem te az exemmel akadtál össze :(

Ne hagyd magad, többet érsz ennél!

2012. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11 évig voltam a párommal, és folyton elégedetlen volt velem. Ugyanúgy ducinak tartott, mint téged, nem volt elégedett a külsőmmel (egyébként tényleg duci vagyok). Végül szétmentünk, sok más miatt is. A mostani párom pedig folyton mondja, hogy milyen gyönyörűnek és szexinek tart. Ezen én is csodálkozom, bár talán csak azért, mert megszoktam, hogy nem tartanak szépnek. Szóval hagyd ott, iszonyatosan alá fogja ásni az önbizalmad, nem éri meg.
2012. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Panda Péter ***** válasza:
ugyan egy cm és egy kg nem sokat mondd, de az a 156/51 baromira nem tűnik vészesnek, sőt, ráadásul elmondásod szerint sportolsz is, ami dícséretes.
2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy egoista sutyerák! Meg sem érdemli, hogy egyáltalán elgondolkozz azon, hogy vele maradj-e! Akit szeretek, nem bántom meg szándékosan! Változni nem fog, az biztos! Nekem is volt egy ilyen pasim, nem tűrtem sokáig!
2012. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek a #8-al. ;)
2012. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!