Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az állatorvosunk csókkal...

Ha az állatorvosunk csókkal köszön el tőlem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy megcsókol, hanem ezt mondja, hogy csók. Én 16 éves vagyok, a doki 40. Ha számít valamit, akkor a neten írta, nem élőben mondta. :D
2012. júl. 8. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít, csak búcsúzás!
2012. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok többsege a nőkhöz ( ha mar a gyerekkort elhagyta) magazodva viszonyul, tehat nem Szia-val.

Lehet a csokolomot röviditette le, de erre nem lehet valaszt adni egykönnyen mert nem mi ismerjük őt.

2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, lány vagyok, és néha a barátnőm is úgy köszön el, hogy: Na, csók, bébi! :D
2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi mindenkinek! :D Ő is magáz engem.
2012. júl. 8. 20:17
 5/9 anonim válasza:
100%
semmit, én is mindig csókkal köszönök el a boltostól elkezdve a barátnőimig : )
2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked komolyan megfordult a fejedben, hogy esetleg akar tőled valamit?:D:D
2012. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát reméltem, hogy nem akar semmit, ezért kérdeztem. :D
2012. júl. 8. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk ha az én orvosom úgy köszönne el, hogy csók megnyalatnám vele a cipőjét! :) Már nem azért, de egy orvosnak tudnia kéne az illemet vagy úgy köszön el, hogy szia vagy viszlát, de , hogy csók?! Az eszem meg áll. Persze van olyan hogy valaki úgy köszön hogy csók, de egy orvos azért ne már...
2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valószínűleg, szórakozott és humoros, fiatalos lehet. Nincs ezzel baj. Suliban van egy tanár úr, aki úgy köszön el a csajoktól, hogy "Csók Szépségeim" és semmi pedo nincs benne.
2012. júl. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!