Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ideges?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jó témakörbe írtam ki. Holnap reggel lesz kresz vizsgám. Ma 10 tesztet csináltam. Ebből 1x nem mentem át. A többin max. 7 pont veszteségem volt. /1x7, 2x5, 1x4, 3x3 1x1 hibám lett/
2012. júl. 9. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy te lelkiismeretesen készültél rá és amit tudtál, azt megtetted. Holnap a legjobb tudásod szerint fogod kitölteni a tesztet. Ha nem mész át sem fog a világ összeomlani. Sajnos ez már jó pár emberrel megtörtént, de neked is lesz lehetőséged később is. Én azért még gyakorolnék a helyedben délután is. Hajrá! :)
2012. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért vagy ideges, mert azt a célt tűzted ki magad elé, hogy átmenj a vizsgán.

Ez viszont nem csak tőled függ, mert kaphatsz olyan tesztet, ami nagyon nehéz, de kifoghatsz egy számodra egyszerű tesztet is.


A lényeg, hogy készülj fel, amennyire tudsz. A többivel meg ne foglalkozz. Menni fog!

2012. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!