Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél Ha a szomszédodba...

Mit tennél Ha a szomszédodba meleg vagy leszbikus pár költözne akiknek van két gyereke 1 kisfiú és kislány?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%
Összebarátkoznék velük, ha egyébként szimpatikusak.
2012. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

Örülnék, hogy végre költözik gyerekes család a házba, mert jelenleg a fiam itt az egyetlen kisgyerek, mindenki más vagy egyetemista (azok most amúgy sincsenek itt), vagy nyugdíjas. Ha jófejek, akkor talán végre nekem is lenne társaságom, akikkel közösen lehet járni a játszótérre, mert őszintén szólva az egész környéken alig van gyerek, azok is vagy csecsemők, vagy már nagyok.

De ha ez egy heteró pár lenne, annak is örülnék, szóval nekem tök mindegy, a lényeg, hogy gyerekekkel költöznének, és az már tök jó :) Ebből asszem nyilvánvaló, hogy nincs semmi bajom a melegekkel, és azzal sem, ha gyerekeik vannak.

Egyébként, csak hogy a dolog technikai részére is kitérjek, simán lehet gyerekük, ha nőkről van szó, akkor még egyszerűbb, de ha férfiak, béranyát akkor is fogadhatnak, még ha Magyarországon nincs is rá lehetőség, de több családot is ismerek, akiknek mégis így lett babájuk, csak nem Magyarországon intézték a dolgot. Na persze ehhez kellett némi pénz, de nekik megérte.

2012. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ennek örülök én 22 évesen, elköltözök és szeretnék én is hamar gyereket, meg talán most nekem is lesz valami kapcsolatom 21 évesen fiúval 21/f bár úgy szeretném ha leszbikus párral összeállnánk :)
2012. júl. 9. 16:59
 24/43 anonim ***** válasza:
55%

A szituáció szerencsére teljesen irreális és életidegen.

Ha a szomszédomba költözne egy homoszexuális pár (természetesen gyerekek nélkül, mert remélem: a magyar családjog soha sem fog lehetőséget adni arra, hogy egynemű párok gyermeket fogadjanak örökbe!) az emberi minőségük függvényében alakítanám velük a kapcsolatomat. Magyarán: ha rokonszenves, jó embereknek bizonyulnának - és annak találnának engem is - örülnék a barátságuknak. Ha semmirekellő pernahajderek lennének, kerülném őket, ahogy a semmirekellőket és pernahajdereket általában. Egyszerű..

2012. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nyugat-európai államok erkölcstelenebbek azért mert engedélyezték?
2012. júl. 9. 18:13
 26/43 anonim ***** válasza:
19%

Magyarországon meleg párnak nem lehet gyermeke. Aki meg olyan felelőtlen, hogy melegként belemegy egy hetero házasságba, ahol gyereket csinál, az meg minősíthetetlen. Az a család előbb-utóbb szétszakad és csak a gyereknek okoz egy óriási lelki traumát.


Ha egy gyerek nélküli meleg pár költözne a szomszédba, hát... biztos, hogy ferde szemmel néznék rájuk, de azért nem viselkednék paraszt módjára. Amint viszont megtörténne az első stikli jönne a hullámpala, ahogy már írták :D

2012. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem fogadhatna örökbe?


Inkább egy homoszexuális párhoz kerüljön a gyerek mint valami züllött alkoholista heterokhoz.


Kutatások bebizonyították hogy a gyereknek ugyanannyi esélye van a homoszexualitásra mint egy hetero családban nőtt gyermek.


Erről ennyit.


Jó hogy nem előveszitek a vasvillákat.Bár nem lepődnék meg azon sem amilyenek egyes magyarok.Tisztelet a kivételeknek!

2012. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
17%

"Kutatások bebizonyították hogy a gyereknek ugyanannyi esélye van a homoszexualitásra mint egy hetero családban nőtt gyermek.


Erről ennyit. "


Kutatások bebizonyították, hogy nem. Erről ennyit. Forrás, apámf.sza?

2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Utolsó egy tudatlan bunkó :S
2012. júl. 9. 19:03
 30/43 anonim ***** válasza:
68%

28.


[link]


Itt egy írás róla.


Gondolkodj már egy kicsit azzal a középkori agyaddal.Akik egyedülállóként nevelnek gyereket azok sem lesznek nagyon eséllyel homoszexuálisok.Ezzel meg van cáfolva az állításod.

2012. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!