Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél Ha a szomszédodba...

Mit tennél Ha a szomszédodba meleg vagy leszbikus pár költözne akiknek van két gyereke 1 kisfiú és kislány?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
91%

Átmennék náluk, bekopognék/csengetnék, üdvözölném őket.

Elmondanám nekik, hogy a szomszédban a 70 éves Piroska néni a délelőtti órákban előszeretettel kertészkedik aprócska bikiniben, nem egy szép látvány. Ha ők is vevők rá, megpróbálnék barátkozni, beavatni őket, hogy Én is leszbikus vagyok, és kedvesen meg is érdeklődném nincs -e egy kedves független szöszke barátnőjük akiknek be tudnának mutatni... (:


A kisfiúval biztos jól kijönnék...


21/L

2012. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Ha valaki gyereket akar még béranya sem kell hozzá.

Max jogilag csak a vér szerinti szülőt ismerik el,viszont ez a heteróknál is így van.

Én ismerek egy nőt,akit megcsalt a férje még a házasságuk elején és a nő beállított a gyerekkel,hogy neveljék ők.

eltelt 10 év,a gyerek a nevelő anyát megszerette.

Most megint megcsalta a férje egy másik nővel és ezt már nem tudja megbocsátani.Mivel ő a nevelő szülő,neki van a legkisebb esélye a gyámságra,mivel az apa nem erőszakos,jól keres,csak annyi a baj,hogy hűtlen volt.

A gyerek anyja azóta anyagilag helyrejött és ő is igényt tartana a gyerekre.

Ebben az esetben a nevelő anya lenne a legjobb választás,de van 2 vér szerinti szülő,akiknek nagyobb esélyük van.

2013. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék, mert leszbikusok vagyok és szeretnék én is majd gyereket :)

Plusz mivel óvodapedagógus hallgató vagyok, felajánlanám a bébicsőszködést is :D

2014. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!