Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy baratom mar regota...

Van egy baratom mar regota ismerem es az utobbi 1evben elkezdett drogozni de nem ilyen kemeny drogok hanem pl: xanax, hajnalkamag meg ilyenek . ( többi lennt)?

Figyelt kérdés
szerintetek erdemes folytatni vele a baratsagomat?? mert amugy nagyon jofej vicces nagyon birom meg ilyenek:D
2012. júl. 15. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
f...omnak sem kéne egy büdös drogos még havernak se.
2012. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is van drogos barátom..próbáld meg leszoktatni..nekem azt sikerült elérni hogy kevesebbet csinálja..meg próbálja letenni.
2012. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 igen en is ezen gondolkoztam .de hogyan probaljam meg leszoktatni???
2012. júl. 15. 10:25
 4/6 anonim válasza:
35%
Én meg azt mondom ,hogy ez miatt félre dobni egy barátságot nem érdemes.Hidd el én tudom.Xanax én amikor még fiatalabb voltam egyszerre 3 tabit toltam az orromba de az semmi csak antidepreszáns lenyugtat.Ezek miatt különösebben ne parázál ez semmi.Ő nem drogos csak nem bírja a valóságot :D Egyébként a valóság annak való aki nem bírja a drogokat :)
2012. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Rendben koszi a valszt!!:D
2012. júl. 15. 12:43
 6/6 anonim válasza:
100%
A barátságot természetesen nem kell feladnod, hiszen valószínű, hogy sokat segíthetsz neki a leszokásban, csak mindig tudd, hogy melyik oldalon állsz.
2015. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!