Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az egyik...

Mit csináljak, ha az egyik kolléga folyamatosan bánt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen előléptettek, teljesen mást csinálok 3 hete, mint eddig. Így most olyan kollégákkal dolgozom többet, akiknek idáig csak köszöntem, vagy pár mondatot beszéltem velük, de elvoltam mindenkivel, ismerjük egymást, hisz már 3 éve itt dolgozom, kb. 20an vagyunk a cégnél összesen.

Amióta az új munkakörben vagyok az egyik pasi folyamatosan szekál, neki semmi sem jó amit csinálok, flegmáskodik, kóstolgat, ha pedig jó kedvében van akkor gúnyolódva poénkodik velem, arra utalva, hogy engem mennyire megfektetne, vagy pedig olyan beszólásokkal, amiből azt szűröm le, hogy totál hülyének néz. Régen az egyik céges bulin be is próbálkozott nálam, de én nem foglalkoztam vele. Állítólag másokkal is ilyen, nagyon hangulatember, de én ezt nem bírom elviselni mindennap. Veszekedni sem akarok, de nyuszi módon sem csendben maradni. A főnöknek hiába szólok, mert ez az illető a kedvence. Mit tegyek?


2012. júl. 15. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Edz meg magad és vágj vissza!
2012. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerezz egy tanút vagy készíts hangfelvételt és jelentsd fel szexuális zaklatásért, vagy legalább fenyegesd meg vele.

Ha nem felettesed, és valójában semmi köze ahhoz amit csinálsz, közöld ezt vele, és küldd a problémáival a főnökhöz.

2012. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem hagyja abba, akkor lehet, hogy véletlenül leöntöd forró kávéval.
2012. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!