Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító, hogy egyes...

Felháborító, hogy egyes országokban csak a meleg férfiakat büntetik! Börtön, pénzbüntetés. Ez nem diszkrimináció?

Figyelt kérdés

És a leszbikus nők? Ők mennyivel jobbak ezek szerint? Itt egy link, nézzétek végig az országokat, lesz olyan, hogy csak a férfiak kapnak: pl: Bahrein, Pakisztán, Maldív-szigetek, Jamaica, kenya, stb.


[link]



Azt még elfogadom ha valaki nem kedveli a melegeket, de hogy a melegek között is különbséget tegyen, az már nevetséges.


2009. júl. 13. 14:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%

azért mert a férfi-férfi kapcsolat gusztustalan,

de a nő-nő kapcsolat izgató

2009. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem tehetünk arról, hogy minek születünk. De hálát adhatunk az égnek azért, ahova születünk. Én hálát adok az égnek, hogy ide születtem és nem egy arab vagy egy általad felsorolt országba...


Első, te meg egyszerűen hülye vagy.

2009. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Válaszolni nem tudok, de érdekes, hogy az ószövetségi mózesi törvények is csak a ffi homoszexualitást említik.
2009. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

persze, mint már ás kérdésben is jeleztem, a meleg férfiakat undorítónak tartják,de a leszbi nőket nem. Hát ezeket a törvényeket is férfiak találták ki, és minden lyan férfitól elnézést, aki nem így látja, de ugye a férfiemberek igen nagy százalékának vonzó két egymással játszadozó nő látványa. Számukra az nem visszataszító.

Itt is meg sz ószövetségben is a domináns férfi ösztönök ( feláll a himbi-limbi ész megáll) uralkodtak.

Szóval még egyszer elnézést a nem ilyen férfiaktól. Van aki az eszét használja.

27/L

2009. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Ezen én is mindig háborgok. Szánalmas. És erre azt mondják, hogy a nők másak! Miért? Ugyanúgy két azonos nemű ember kapcsolata a melegek is meg a leszbik is! Akkor miért más? Erre egyik pasi sem tudott értelmes választ adni. Csak annyi,hogy mert undorító 2 pasi...itt látszik, mennyire primitívek( tisztelet a kivételnek).

Nem is hallottam pl. olyat még,hogy megöltek/megvertek volna egy leszbit, de meleget sajnos igen. Ez nagyon szomorú.

2009. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mind a meleg férfiakat, mind a leszbikus nőket igazságtalan büntetni vagy diszkriminálni. Valóban jobban üldözték mindig is a meleg férfiakat. Szerintem azért, mert a nők leszbikussága kevésbé feltűnő, pl. senki nem néz rám furcsán, ha a barátnőmmel kézenfogva megyek az utcán, vagy ölelkezek - azt hiszik, csak két egymáson lógó barát-barátnő vagyunk. A bulikban elcsattanó csókokal se foglalkozik senki, azt hiszik, részegek vagyunbk, hülyéskedünk, stb. Nyilván két férfinak sokkla nehezebb ez az egész. Nálunk persze az is benne van, hogy mindketten kifejezetten nőiesen nézünk ki, ellentétben a leszbikusokról alkotott sztereotípiával.

28/n

2009. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
15:31 - azért rosszabb két meleg férfi, mint két meleg nő, mert a testfelépítésük alapján a férfiak szószerint "kárt" tudnak tenni egymásban, mindenki végiggondolhatja. Két meleg nő az maximum csókolgatja meg nyalogatja egymást, és ez teljesen más azért mint a seggbekuki. (ami undorító). Ettől függetlenül tényleg ugyanúgy kellene kezelni mind a kettőt.
2009. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

15:43

Kárt? Az anális szex kárt okoz? Nahát..akkor mégis miért nyúzzátok a nőket,hogy csináljátok velük is? Akkor a nőkbe is kárt tesz. És két férfi is tudja nyalni egymást..orális szex szerinted nem létezik férfiaknál?

2009. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

15:43

Ha lány vagy,bocsi,akkor értsd a férfiakra,akik nyúzzák a nőket. :)

2009. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

A meleg férfiakat sztem azért is üldözték jobban mert a férfi az erős, és egy homokos férfi nem férfias egyszerűen.

Míg a lányok a gyengébbik nem.

2009. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!