Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító, hogy egyes...

Felháborító, hogy egyes országokban csak a meleg férfiakat büntetik! Börtön, pénzbüntetés. Ez nem diszkrimináció?

Figyelt kérdés

És a leszbikus nők? Ők mennyivel jobbak ezek szerint? Itt egy link, nézzétek végig az országokat, lesz olyan, hogy csak a férfiak kapnak: pl: Bahrein, Pakisztán, Maldív-szigetek, Jamaica, kenya, stb.


[link]



Azt még elfogadom ha valaki nem kedveli a melegeket, de hogy a melegek között is különbséget tegyen, az már nevetséges.


2009. júl. 13. 14:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%
Igen a nyávogó, legdivatosabb ruhákban mászkáló, szőrtelenített homárok a férfiasak.Grat.
2009. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%
Én a barátnőmmel ölelkeztem a Lágymányosi hídnál a késő esti órákban, mire egy rendőrautó megállt és az egyik rendőr megkérdezte, hogy: "Hozzám is eljönnétek, leszbi cicák?" Meg sem mertem szólalni, mert féltem, hogy letartóztatnak vagy valami. Nem csókolóztunk, nem is fogdostuk egymást, mert hát számunkra még az is közszemérem sértés lenne..ezért csak megöleltem. Nem hiszem el, hogy még a rendőröktől is tartani kell. A leszbikusokat meg megalázzák ilyen és ehhez hasonló módokon.
2009. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ez nagyon durva! :(
2009. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként tudd: NINCS JOGA letartóztatni ilyesmiért. Ha lesmárolnád a barátnődet, azért se lenne joga letartóztatni. Semmi olyasmiért nem tartóztathat le, amiért egy hetero párt békén hagyna.
2009. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%

Ez valóban diszkrimináció.

Csak fura, hogy nem az háborít fel, hogy megbüntetik a férfiakat, hanem, hogy a nőket nem.

Dögöljön meg a szomszéd lova is?

2009. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem akart az a rendőr bántani.Egyszerűen csak férfi,és felállt a farka.
2009. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
92%
Hiába hiszi sok férfi az ellenkezőjét, az álló farok, illetve egyáltalán az, hogy valakinek farka van, nem mentség egy másik ember zaklatására.
2009. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ez nem minősül zaklatásnak.
2009. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
89%

18:38

"Ha ezek a férfiak valóban a farkukkal gondolkodnának akkor így nézne ki a gondolatmenet:

"Igen? Meleg férfiak? Több nő jut nekem? Csodás!""


----------


Ennek a gondolatmenetnek az ellentéte is igaz!


"Igen? Leszbikus nők? Kevesebb nő jut nekem? Francba!"

2011. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Azért,mert az ilyen országokban soviniszta férfiak uralkodnak.

A nőket eleve csak vmi feltörlőrongynak,szexuális eszköznek tekintik.


Sajnos még fejlett országokban is hátrányosan megkülönböztetik a férfiakat.Pl később mehetnek nyugdíjba.

Háború esetén a férfiaknak kell meghalni.

Azért,mert vki kitalálta,hogy a férfi az erős,mindent kibír és jobban megérdemli,ha megalázzák.Ennyi az oka.

2014. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!