Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győr vagy Szeged az élhetőbb...

Győr vagy Szeged az élhetőbb város?

Figyelt kérdés
Hol alacsonyabb a bűnözés, hol kevesebb a csöves és a cigány, mennyire tiszta és rendezett, mennyire élhető és emberbarát ez a két város? Szerintetek melyik jobb és miért?

2012. júl. 20. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Győr.


Győr-Moson-Sopron megyének a legerősebb a gazdasága , itt a legmagasabb a GDP.

Én ugyan Soproni vagyok de sokat járok Győrben és jártam keletebbre is , össze sem lehet hasonlítani.


Ugyebár közel vannak a sógorék.Minden keleti ország azon része a legfejlettebb amely a legközelebb van nyugat európai szomszédjához.A mi esetünkben Ausztriához.Átáramlik a fejlettségből egy kevés.


Meg Győrben ott az Audi ami megnyomja a gazdaságot.

2012. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét város más szempontok miatt élhető, de összességben talán Győr jön ki nyertesként.

Szegeden viszont szerintem pezsgőbb az élet, én személy szerint Budapesten kívül csak ott tudnék élni az országon belül.

2012. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok, de osztom az első válaszoló véleményét:)
2012. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%
Nem kérdés,Győr.A városnak az lesz az új mottója,hogy Élvezd a sodrást!(2020-tól.)
2018. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeged! Győrben nincs semmi ami megfogott volna.
2023. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!