Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok veszekedn...

Lányok, ti szoktatok veszekedni a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Én még sosem veszekedtem vele, nem furcsa ez? De most elég közel állunk hozzá, merthogy elmondtam magamról valamit (nem vele kapcsolatos, meg nem is olyasmi, mint drog, cigi, pia, fiúk, semmi ilyesmi), és látom rajta, érzem, hogy nem tetszik neki a dolog, de nem mondja meg.

Ti szoktatok veszekedni? Milyen dolgokon? Mennyi idő után békültök ki?

16/L



2012. júl. 20. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel mindketten egyenes emberek vagyunk, akik megmondják a másiknak, ha nem tetszik valami, ezért igen, előfordulnak nézeteltérések. Viszont ezeket tisztázzuk is, megbeszéljük értelmes ember módjára, aztán megy tovább az élet. Olyan, hogy veszekedés, és egy hétig nem szólok hozzád, nincs, mivel sosem arra megyünk, hogy megbántsuk a másikat. Mintketten tudjuk egymásról, hogy jót akarunk, és nem azért szembesítjük a másikat az esetleges hibáival, hogy bántsuk, hanem, hogy kijavíthassa azokat.
2012. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!