El lehet ezt hinni?!

Figyelt kérdés

Nem "tejelt" tovább a fejőstehén, nem megyünk a gyülekezetbe, kifogásnak jó lesz a "pedofilia"? Szegény hittérítők.

[link]



2012. júl. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

én csak ennyit fűznék hozzá


"a támogatottak egy idő után már listát adtak a házaspárnak arról, hogy mire van szükségük, de ezeket a kéréseket már nem mindig tudták teljesíteni. A kapcsolat nagyjából ezzel egy időben hirtelen megszakadt"

2012. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogadok, hogy etnikum.
2012. júl. 20. 20:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a magyar hatóságok helyében egy szót se hinnék el ebből a pedofiliából. A lelkész ráadásul agyvérzésen esett át. 12 éves lányok etnikuméknál eladhatók, nem gyerekek. Amerikaik: ha otthon térítenek, ugyanezt kapják a feketéktől. Hja, PÉNZ beszél.
2012. júl. 20. 20:41
 4/6 Hazardteam ***** válasza:
Jók ezek a háttérinformáció hegyek, meg minden, de túl sok konkrétum nem derült ki a cikkből a konkrét üggyel kapcsolatban. Gondolom lesz folytatása is
2012. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel hogy etnikum e de azért ne csak addig legyen jó egy kapcsolat amíg abból hasznot látnak
2012. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs segillyke vagy dolgozni kell érte, akkor inkább a gyülekezet, sok pénzt lehet róluk lehúzni. Sajnos nem egyedi eset.
2012. júl. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!