Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » PLS Összevesztem a legjobb...

PLS Összevesztem a legjobb bnőmmel? :' ( Több lent?

Figyelt kérdés

Mindent a szememre vetett,mintha neki nem lenne hibája. 4éve vagyunk barátok és teljesen úgy érzem h ő nem is ismer. Mit tegyek?Tapasztalatok? Én nagyon szeretem õt,persze az is lehet a baj h 3as barátságban vagyunk:/ de ez nekünk nem volt baj, se kérdés. A másik bnőm is az én oldalamon áll.

Egy osztályba járunk,végzõs gimisek vagyunk.



2012. júl. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
PLS?
2012. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem beszéljétek meg a dolgot, állj oda elé, és mond el, hogy mi bánt és mit érzel. nagy bátorság kell hozzá(tapasztalat)vagy ha nem tudsz a szemébe nézni vagy félsz, akkor írj rá facebookon,skypon. ha télleg igaz barátnő akkor megtudjátok beszélni a dolgot, változtathattok rajta, esetleg ő is elmondja hogy mi a baja veled. ha nem sikerül vagy elkezd hőbölögni vagy kinevet, akkor add ki az útját, mert ez esetbe sose volt ő a "legjobb" barátnőd, hidd el!!
2012. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a pls a please rövidítése:)
2012. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk,én elhívtam egy kávéra a legjobb barátnőmet,hogy négyszemközt beszéljük meg a dolgokat,de vissza sem írt
2012. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy min vesztetek össze. Mert nem mindegy, és persze tisztázni kell, hogy ki mit csinált, milyen hibát követett el. Én javaslom, hogy beszéljétek meg ketten, a harmadikat pedig hagyjátok ki ebből, hisz csak ti ketten vesztetek össze nem? És az milyen barátnő, aki csak az egyik barátnőjének a pártját fogja? Mert ezek szerint akkor nem vagytok valami jó 3as barátnők, ha mindig csak az egyik pártját fogjátok.. Mert az igazi barát ilyenkor pártatlan, és próbálja kibékíteni a két félt..
2012. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így érzem,ahogy írtátok:)persze h megbeszéljük,csak fb-on írta le gondját,baját.én írtam neki h előben kéNe megbeszélni...szóval intézem:) többnyire pártatlan a masik bnőm:)
2012. júl. 30. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nőjj fel. -.-
2012. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!