Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hívtátok már fel barátnőtök...

Ti hívtátok már fel barátnőtöket vagy ő titeket azért, hogy elmondja milyen jót szexelt az este? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

Barátnőm felhívott, hogy elmondja, hogy egész éjjel keféltek (ezt a szót használta)és, hogy nem is ő milyen fáradt. Csak annyit mondta neki, hogy jó neked aztán tereltem volna a témát. Én nem szoktam a szexuális életemről beszélni, meg meghallgatom a másikat de egyáltalán nem érdekel.


Ez a nő nagyon sokszor beszél erről és a legjobban az zavar, hogy nem azt mondja hogy szerelmeskedtünk vagy szexeltünk, hanem keféltünk, dugtunk.


Szeretem ezt a csajt nagyon, de néha már sok belőle ez az "alpári" beszéd nem nagyon tetszik nekem. Úgy érzem, hogy ő egy normális tanult emberrel el sem tudna beszélgetni, mert nem tud szépen beszélni és nem csak a csúnya szavakra gondolok. A párom már sokszor mondta, hogy nagyon közönségesen viselkedik de eddig nem nagyon vettem észre, csak mostanában, hogy ritkábban találkozunk.


Valahogy finoman meg kéne neki mondanom,hogy változtatnia kéne a beszéd stílusán, mert 30 éves nőnek nem így kéne beszélnie. Hogyan tegyem?


2012. júl. 31. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket nem szoktam megosztani másokkal, és nem is ezeket a kifejezéseket használom. Finoman említsd meg neki, hogy ez zavar, lehet neki eddig fel sem tűnt, hogy milyen csúnyán beszél, vagy hogy erre más nem kíváncsi.
2012. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkóság, szerintem mondd meg neki, hogy bocsi, de téged ez a téma nem érdekel.
2012. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ezért nem hívok fel senkit... Szerintem nem tartozik senkire...

Viszont én két barátnőmmel lakom, ha jön valamelyikünkhöz valaki, akkor ugye azért szólunk egymásnak, h ne legyen meglepetés (futottam már bele reggel hatkor a a konyhában az egyikük félpucér barátjába, hát enyhe szívbajt kaptam...), és ilyenkor max annyit kérdeznek, hogy "naaaaa?" és erre kb egy vigyorral szoktam válaszolni.

Nekem is van olyan barátnőm, aki szívesen megosztja az ilyen jellegű élményeit, de én elég hamar közlöm ilyenkor, h ne menjen bele a részletekbe, mert prűd vagyok. Ezt mindenki meg is érti.

Szerintem elég, ha annyit mondasz neki, hogy kicsit finomítson a szavakon, mert ezt így rossz hallgatni... Nem tudom, milyen viszonyban vagytok, de mondjuk ha ilyenekről mesél, akkor gondolom jóban vagytok.

24N

2012. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

ne barátkozz proletárokkal. probléma letudva.


mi is néha megbeszéljük a lányokkal, hogy mikor hol mennyit hogyan, de igyekszünk inkább vicces hangzású szavakat használni, és nem alpárian kifejezni magunkat.

telefonon pedig nem szoktam ilyenről beszélni.

2012. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki nyugodtan hogy: "Kicsit finomabban is fogalmazhatnál." És ezzel le van tudva.


Mellesleg lehet hogy nem véletlen használja ezeket a szavakat... mert ugye a szeretkezés és a dugás, kefélés az két különböző dolog... :D


Amúgy a kérdésedre válaszolva ezért nem szoktuk egymást felhívni a barátnőinkkel de ha már szoba kerül mi volt az este akkor elmeséljük egymásnak.

2012. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon jóban vagyunk egészen pici korunk óta.

Sajnos nem csak a szex amiről így beszél, hanem szinte minden második szava b@zmeg,meg idegen embereknek azt mondja, hogy suttyó, kis csúszómászó meg kicsit lenézi az embert, próbál mindenkit kellemetlen helyzetbe hozni, az is elégé zavar, hogy ha társaságba vagyunk és valakit kiszemel magának és elkezdi piszkálni, mert igen sokszor már nem vicces és csak magát járatja le. Buliba már nem is megyek ha ő is ott van, mert eszméletlen amiket csinál, a kiszolgálónak beugat, legutóbb mikor megfogadtam hogy én többet nem jelenek meg vele akkor a szórakozó helyen a boxot elkezdte rángatni, mikor odajött a kidobó, hogy állítsa le magát csak röhögött, a srácoknak állandóan beszól, és látom az embereken, hogy megvetik.

Volt már mikor mondtam neki, hogy így mégse kéne viselkedni és egyszer megfogják verni ez miatt, de annyit mondott, hogy jaj mert te városi vagy. Ezt azért mondja mert középsuliba elkerültem egy nagy városba kollégiumba és jól éreztem magam ő meg haza szökött két nap után.

2012. júl. 31. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A legerősebb, amit személyes beszélgetésben is megengedünk magunknak, az némi vicces, burkolt célzás az "esti programra".

A másik eset, amikor ilyesmiről beszéltünk, amikor egyik barátnőmnek komoly párkapcsolati gondja akadt, de akkor meg személyesen, négyszemközt, bizalmasan és ami fontos: kulturált hangnemben beszélgettünk a problémáról, és a lehetséges megoldásról.

2012. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te a csajnak komplexusa van. Vagy keveset szexel-és csak előadja egy-egy dolog után, hogy ő a királynő. ez egyfajta kinyilatkoztatás, le akar nyűgözni, hogy bizonyítson, ő bizony boldog.


tudom, mert nekem is volt ilyen ismerősöm.

2012. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja viszont a beugatós részben régi magamra ismertem. Amikor rosszul éreztem magam a bőrömben és másokban kerestem a hibát, ezzel akartam letussolni, hogy velem van a baj.


Kisebbrendűségi komplexus.

2012. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted elnézheted neki, próbáld belőle kihozni egy ittas-elborult pillanatában, hogy mi is valójában a baja.

Nekem több év kellett míg "normális" lettem.:)

2012. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!