Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Óvónőként, bölcsődei gondozóké...

Óvónőként, bölcsődei gondozóként lehet az emberen tetoválás?

Figyelt kérdés
Nem látható helyen (pl. lapockán), esetleg vádlin.
2012. aug. 1. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Rakodómunkáson meg matrózon elnézném simán, de azért a gyerekemet nem hordanám örömmel összefirkált bölcsödei gondozóhoz. Sajnálom, ez a véleményem.
2012. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En korabban akartam, de pont ezert nem csinaltatok, mert ovonö szeretnek lenni.
2012. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen túl feltűnő helyen (pl.kézfejen), akkor nyugodtan lehet tetoválásod. A derekadat úgyse mutogatod az óvódába :)
2012. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Biztos előfordul ilyen is, de én sem tartom nagyon jó dolognak...

Ne ezt lássák már a kicsik.

2012. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem kell sajnálod a véleményedet! Miért is kellene? Véleménye mindenkinek lehet.

Másodiknak: én is óvónő szeretnék lenni, de nagyon szeretnék egy kis mintát magamra tetováltatni. Eredetileg az alkaromra akartam, de ezt valószínűleg tényleg nem néznék sokan jó szemmel, de a lapockámon nem látszana, ezért arra hajlok most.

Harmadiknak: én is így gondolom, de azért megkérdeztem, hátha ez teljesen kizáró ok.

Négyesnek: nem látnák, hisz nem látható helyen lenne. Meg ha látnák is, akkor is csak egy kis állatot látnának. :)

2012. aug. 1. 09:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 1. 09:23
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Én elvinném! Van egy-két kitetovált, bőrszerkós barátom, s imádják a gyerekeket. Nem feltétlenül kell at jelentse, hogy valaki rossz ember, ha a külseje eltér az átlagostól.
2012. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
az egyiknek akit ismerek, annak a bokáján van.
2012. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van a bokám fölött egy tetoválásom, (igaz nem készülök óvónőnek), de nem hiszem, hogy ezen múlna. Azt hiszem, az emberek tőlem féltenék legutoljára a gyereküket :) szerintem /remélem/ lassan kezd elmúlni a tetoválásokkal szembeni előítélet, hiszen semmi okunk rá.
2012. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Egyáltalán nem gondolom, hogy ha valaki eltér az átlagtól, saját ízlése, megjelenése van, az feltétlenül rossz ember. Igen, bárkinek elhiszem itt, hogy az ismerősei között akad (nyilván) talpig tetovált, orrkarikás, ötdiplomás püspök is, ha mondja! De azt gondolom, hogy vannak foglalkozások, amikhez a deviancia árnyéka sem férhet, és szerintem többek között a bölcsödei gondozó is ilyen (kellene, hogy) legyen. De elismerem, hogy tetovált Teréz anyák és Csaba testvérek is élnek a világban bőven! Valahol... Nekem általában csak a negatív tapasztalat jut mindenből, itt a nyóckerben elég ellenszenves embertípus visel mindenféle bőrdíszeket magán, de ez legyen inkább az én problémám...
2012. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!