Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van 2lány aki terrorba tart...

Van 2lány aki terrorba tart egy pár lányt tanácsokat szereték, hogy szálljanak le rólunk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok tavaj suliba kaját elkérték stb.. meg ruhákat is akartak már kéri ha nem adják meg neki ami kell nekiverekedni is képesek. szülik nemtudják csak én és 2barátnőm.

mit tegyek hogy leszálljanak rólunk?


2012. aug. 6. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

23:12 vagyok

Na. Megvan. Csak 2-3 év van köztetek. Ne legyen csak akkora pofájuk. Nem kell félni tőlük. Csak akkor ha cigányok...

De ha nem azok, akkor beszéljetek velük hangosan, ha kell mondjátok meg hogy nem féltek tőlük. Mert ha látják hogy úgy be vagytok tojva, akkor még szórakozásból is basztatnak.

De ha cigányok, akkor kell szülő és akár rendőrség segítsége is. Pl. a telefonotokon állítsátok be a hang rögzítőt, s majd vissza játszátok akárkinek a fenyegetőzésüket. Sok sikert. Mert valamit kell ellenük tenni ;)

2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :) és hát sajnos cigányok.. és elég durvák már tleót se vittünk inkább mert elvették.. köszi a tanácsokat sokat segítettél :)
2012. aug. 8. 22:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ejh mennyi baj van azokkal a szerencsétlen, csöves cigányokkal. Nem érnek semmit, az egészet összekéne gyűjteni egy szigetre, s atombombával kinyírni őket... Nem érdekel ha mindenki lepontoz, de ez az igazság. Ugyanúgy dolgozhatnának mint apám és anyám, ugyanúgy öltözhetnének mint te vagy én, ugyanolyan életük lehetne mint nekünk de inkább lopnak, vesznek el mindent, hazudnak s ölnek. Amióta élek azóta félek a cigányoktól, mert nem egyszer köttek már belém, mert olyan helyen lakok ahol sok van. S 14 évesen nagyon védekezni sem tudok ellenük. :(

De ha cigányok nagyon vigyázatok velük, mert bármire képesek :(

Még mindig én vagyok, a 23:12.

2012. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon sok baj van velük és én is olyan helyen lakok sajnos.. és ennek a 2lánynak már nem 1-2 ügye volt.. ha esetleg érdekel mit csináltak egy másik suliba elolvashatod itt: [link] ezért félnek itt annyira tőlük.. ezt ők ketten csinálták és még büszkék is rá..
2012. aug. 9. 12:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten. Megértem, hogy féltek tőlük. Az ilyet nem is intézetbe kell zárni, hanem fogni egy puskát és lelőni. Mi lesz a következő? "Jaj, kitörtem a nyakát és keresztre feszítettem, de csak hülyéskedtem..." És a kislány apukája is megbocsát nekik? Hát, ha valaki az én gyerekemmel csinálna ilyet, azt hiszem, én is "hülyéskednék" az illetővel!

És egyetértek a 10:05-össel.

2012. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10:05 vagyok, még mindig én.

Úristen!! Ezekkel jártok egy iskolába? Ez a cikk nagyon felzaklatott. "Csak hülyéskedtünk" ... Ha ott élnék, eddig "hülyeségből" olyant tettem volna, hogy intézetbe kerültem volna eddig. Mi az hogy hülyéskedtek?

Nem tudom mi lesz, de ezzel a fajjal kéne csinálni valamit. Ez így nem mehet tovább, hogy ezeknek a hülye cigányoknak minden meg van engedve.

Romániában élek, s itt is ölnek, lopnak, s vernek. Olyan bandák vannak ...

S a legdurvább, hogy szaporodnak egyfolytában, Egy családnak 5-nél több gyereke van, küldi őket csövezni, ha nem adsz akkor követelőznek, s fenyegetőznek. https://www.youtube.com/watch?v=MqlOLQMYgvc ezt nézd meg mi van itt.


Be van bizonyítva, hogy 20-30 év múlva több a cigány mint a magyar illetve román. Tényleg kéne csinálni velük valamit, míg úgy el szaporodnak hogy ők "uralják" a világot. Már a városunkba és tőlük fél mindenki -.-

2012. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos ezekkel.. szóval van okunk félni de már gyanítom csak szórakozásból is csesztetnek minket.. de már most ebbe az évbe nem fogjuk hagyni ez igy nem állapot, és durva mikre nem képesek.. a vidit megnéztem énis láttam már ezt hát erre nemis lehet mit mondani szörnyű amiket csinálnak és egyre több van belőlük..
2012. aug. 10. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!