Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer "eljön" a...

Szerintetek egyszer "eljön" a teljes társadalmi elfogadottság, ami a homoszexuálisokat illeti?

Figyelt kérdés

[link]

Elolvastam ezt a cikket, melynek az utolsó mondata ez:

"Ennek ellenére máig találni szülőket, akik pszichológussal gyógyíttatják "gyanús" gyermekeiket, és nyilvánvaló, hogy a teljes társadalmi elfogadás még várat magára."


Szerintem ez hülyeség. Olyan, hogy teljes társadalmi elfogadás - nem létezik. Nincs olyan dolog, amit minden ember szeretne/elfogadna, stb.

És kétlem, hogy a homoszexuálisok helyzete a jövőben változna, szerintem ennél nagyobb elfogadottságuk nem igazán lesz.


2012. aug. 9. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Sosem lesz elfogadott.Maga a vallásunk is mondhatni elítéli(teljesen jogosan).
2012. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pietrosol ***** válasza:
39%

Szia!


A természet rendjének megítélése nem emberi hatáskör!


Nő+férfi=gyermek!

2012. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

A természetben egyáltalán nem ritkák a homoszexuális állatok, szóval ezt a "természetben így van vagy úgy van" marhaságot felejtsük el.


Sőt, mesélek jobbat: a természetben teljesen normális, hogy a riválist akár élhetetlen helyzetbe is hozom, kiszorítva az élőhelyéről, elfoglalva a dolgait. Tehát ezen analógiai alapján, ha én erősebb/jobb fegyverem van (ergo okosabb vagyok, hiszen tudom, mit és hol szerezzek ellened) akkor kidobhatlak a lakásodból, és minden vagyonodat megtarthatom? Hiszen a természet törvényei szerint az erősebb/okosabb a nyerő...

2012. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pietrosol ***** válasza:
31%

Szia Sir Butcher!


Kérdezd meg a szüleidet,hogy két petesejtből vagy két hímivarsejtből jöttél-e létre!A válasz után rájössz,hogy mit értettem természet rendjén!


Amiről te írtál az a dominancia kinyilvánítása,ahol nincs aktus!Egyébiránt ez az ösztönök szintje!Az ember ebbél több?!

2012. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pietrosol ***** válasza:
27%
Bocs:ennél
2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

De jó, hogy már valaki megint az állatokhoz hasonlítja az embereket...


Olyan nem lesz, hogy teljesen elfogadott valami. Mindenkinek van egyéni véleménye, és ez jó is így. Az, hogy a homoszexuálisakat nem fogadják el, talán egy ici-picit az ő hibájuk is. Régen nem volt ennyire fölkapva a dolog, csak mióta az utcára vonulnak, és provokálják a népet.


Nekem van két meleg ismerősöm is, és teljesen korrektek, nincs velük semmi baj. El is ítélik a melegfelvonulásos rendezvényeket, valamint azokat, akik mutogatják a szexualitásukat. Normális ember a 4 fal között éli a szexuális életét, nem az utcán.

2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Amíg a homofóbok el nem ismerik, hogy látens homoszexuálisok, addig biztosan nem. Egészséges nemi identitású embert abszolút nem érdekli, hogy szomszédja, ismerőse kivel bújik ágyba. Akiket érdekel, az irigykedik. ( És nem állatokhoz hasonlítom az embert.) Ja egy megjegyzés: petesejtet lehet petesejttel megtermékenyíteni. laboratóriumokban már sikerült.
2012. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
22:07, nálad a pont. Minden görcsös elítélés mögött van valami "érdekesség". Teljes elfogadottság szerintem sem lesz soha, az ember sajnos nem olyan fajta. Már annak is örülnék, ha itthon legalább egy hajszálnyit nőne az emberekben a nyitottság, a tolerancia. Azt meg be lehetne már fejezni, hogy csak férfi és nő tud gyereket csinálni, igen, biológialiag így van, de nem szükséges ám mindenkinek szaporodnia. Már rég túlnépesedett a bolygó, még jót is tesz neki, ha nő a homoszexuálisok száma.
2012. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pietrosol ***** válasza:
44%

Nekem személy szerint mindegy,hogy a négy fal között ki mit csinál,magam megmaradok a hagyományos családmodellnél!

Az meg hogy laboratóriumban miket lehet csinálni,nem a természet sokoldalúságát igazolja,csak az ember kíváncsiságát!

Azért remélem a pedofilizmus,nekrofilizmus rehabilitációja még sokáig várat magára!

2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Az a különbség a homoszexualizmus és a pedofília között, hogy a homoszexualitás az KÉT BELEGYEZETT, EGYMÁST SZERETŐ FÉRFI VAGY NŐ között történik. A pedofília esetén a gyerek nem hozhat jogilag döntést, ezáltal törvénytelen. Ugyanez vonatkozik egy halottra is, ő már nehezen egyezhet bele az "aktusba"
2012. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!