Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a netes...

Kinek mi a véleménye a netes társkeresőkről ill. az ott regisztrált tagokról?

Figyelt kérdés

Lehet ott egyáltalán normális középkorú nőt találni? Én úgy vettem észre, hogy ott csak az extrém ronda nők vannak, akik meg egy kicsit jobban néznek ki, azoknak meg olyan hatalmasak az elvárásaik, hogy szinte lehetetlen megfelelni. "magas, sportos, diplomás" általában ez az etalon, a keresett partnerre vonatkozó leírásban. Csak ez akkor röhej, mikor ezt egy 160cm magas és 160 kilós hölgy írja, hogy neki ez az elvárása. Meg a 2-3 gyerekkel rendelkező elvált nők hiszik, hogy majd annyira kapkodnak utánuk az úgynevezett álompasik. Mert elvárások, azok aztán vannak. Nem is akármilyenek.

Én amúgy nem keresek senkit, csak rengeteget hallottam ezekről a netes társkeresőkről, kíváncsiságból megnéztem mégis milyen, meg kik vannak ott fenn. Hát el voltam borzadva, legtöbb ott magát hirdető hölgy kinézete nem állt arányban az elvárásaival.

Pl. az egyiknek megnyitom a fotóját, szó szerint megijedtem tőle. A legutóbb mikor valami hozzá hasonló lényt láttam, rámtámadt és meg akart enni. A másiknak a fotóját, kétszer meg kellett néznem, hogy eldöntsem, ez most nő, vagy férfi. Az adatlap szerint nő volt, legalábbis annak volt álcázva.

Szóval a partnerre vonatkozó leírásokat nézve, én a 26 évemmel, 176 centi magasságommal, 78 kilómmal, átlagos testalkatommal, érettségi végzettséggel, alkalmazotti munkával, egyik kritériumnak sem feleltem meg.

Kinek mi a tapasztalata erről? Volt aki már találta meg a párját?



2012. aug. 12. 12:09
1 2
 11/20 Nanamia ***** válasza:

Ez azért nem egészen így van. Akadnak ott rendes, normális nők/férfiak is. Én azt vettem észre, hogy ez az a réteg, akit ritkán vesznek észre, mert nem náluk nem az a lényeg, hogy kitűnjenek bármi áron.


A mostani páromat én is ilyen oldalon ismertem meg. Életem egyik legjobb döntése volt. (: Most született meg a kisfiunk, és tervezgetjük szépen a jövőnket. :)


(Egyébként én sose olvastam el a kritériumokat, anélkül írtam mindenkinek. És nyugodtan állíthatom, hogy nem volt egyetlen ember se, aki ne válaszolt volna...Pontosan azért, mert az általuk kreált feltételeknek ha 20-ból 1 megfelel és még az is kérdőjel, hogy egyáltalán ír e.)

2012. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Nanamia ***** válasza:

*mert náluk nem


Pardon...:D

2012. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, 29 évesen társkeresöztem,és a férfiak pont ezt csinálják,és persze ha irtam,hogy bocs de nem vagy az esetem,akkor megsértödnek,de közben ők is megszólják a nem szép nőket,vagy a nem nekik tetszőt,szerintem egyformák ebből a szempontból,és igen sok ember nincs tisztábban magával,a külsejével,önmagával,de lehet ugy vannak vele,hogy hátha itt van esélyük,szebbet, jobbat találni,mint ami reális lenne.Én találtam társat,ennek ellenére,igaz nem ott a társkeresön, de az interneten.
2012. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre Apu valahogy szakmunkásképzővel és 2 gyerekkel 50 évesen talált a Loveboxon egy gyönyörű és kedves 46 éves nőt, és már 4 éve együtt vannak. Csodák mindig előfordulnak:D
2012. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont most volt egy kellemetlen kéthetes periódusom, le is szedtem magamat. A legtöbben ki se töltik rendesen az adatlapjukat, vagy zsákbamacskát árulnak, nem akarnak képet adni, aztán meg pofára esnek az első találkán, hogy negyed óra múlva menekülök. Igen, mert hiába jó fej, ha viszolygok a külsejétől, akkor nem megy. Megspórolhattuk volna, ha 1. ad meg magáról rendes képet 2. Van önkritikája...Nekem ezzel is volt némi problémám a pasiknál. Nem véletlenül adok meg paramétereket. 27 éves vagyok, ápolt, csinosnak mondott, magasan képzett, nagy társadalmi presztízsű munkával. Minek ír nekem közel 40-es szakmunkás, aki ráadásul olyan, mintha a saját nagyapja lenne??? Miért bűn az, hogy valami hasonló paraméterű párt szeretnék? Volt már érettségivel sem rendelkező párom, aki még csak jóképű sem volt, tudom, hogy mik azok a buktatók, ami miatt nem működne. A másik meg az, hogy volt, aki a chatszobában a köszönés után egyből azt kérdezte, hogy albérletben élek-e. Nem válaszoltam, de két percen belül még 2x megkérdezte... Ilyenekre nem vágyok. Sajnos nehéz személyesen ismerkedni, de a társkeresőn meg azt mihamarabb kiszűrni, hogy ki mennyire hazudik magáról.
2012. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nőként a női társkeresőkkel kapcsolatban nincs rutinom,a férfiakkal viszont igen.Én pont náluk tapasztaltam ezt.165 centi magas,120 kilós,pocakos mackók (nem,ő nem kövér,ki van csukva,ő mackós:) keresnek szép arcú csinos cicababákat,akiken egy gramm felesleg sincs,mert neki ilyen dukál.65 kilóval labdába se rúghatnék,mert számára az nem nő,aki 60 kiló felett van.

A másik,ami miatt ki vagyok akadva,hogy 27 évesen állandóan nős 40-es,50-es,sőt hatvanas családapáktól kapok leveleket.És még neki áll feljebb,ha elhajtom a fr@ncba.Az egy dolog,hogy van önbizalma,hát istenem,biztosan akadnak fiatal kurv@k,akik szívesen elvállalják a szerető szerepet némi támogatás fejében.

De ha megírom,hogy én nem vagyok erre kapható,pénzért sem,még ő van vérig megsértve,merthogy ő ingyen gondolta volna ám a dugást...

Ő ugyanis kiváló,rutinos szerető,egy fiatal lány számára kész főnyeremény,és én vagyok a felszínes hülye liba,amiért inkább korombelit keresek,amikor egy ilyen érett,(szerinte) sármos csődört is kaphatnék...

Csak a feleségüket sajnálom,mossák a szaros gatyáikat ezeknek a nethuszároknak,azok meg közben fiatal lányokat fűzögetnek a társkeresőn.

Nekem ezektől van hányingerem,pedig mennyi,de mennyi ilyet látok.

2012. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

16os válaszadóval egyeznek a tapasztalataim. Annyi nős pali van ott hogy hihetetlen. Még ismerősre is akadtam, aki persze "komoly kapcsolatot" keres..de válni nem akar :D, 35 éves, kicsit unja otthon anyukát. Sok 50-60as pasi válogat a fiatal huszonévesek között, irja a sokszor bunkó levelét, de tükörbe még nem nézett. Sokan alkalmi kapcsolatokat keresnek ott, és vannak olyanok is akik pénzért "árulják" magukat.

Chat szobába is beléptem néhányszor, azonnal irtak rám többen is, mind kameraszexet akart :O

Én komoly kapcsolatra gondoltam , de egyelőre szüneteltetem :D


Sokan kamuznak ott az biztos.

2012. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Most akkor mi is a kérdés? Vagy gondoltad, kiírod ide, hátha valaki jelentkezik privibe...

26 évesen nevetséges, hogy nem találsz magadnak párt. Ja, hogy egy nőgyűlölő vagy? Hát ne is csodálkozz.

2012. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy életre elegem lett a társkeresőkből.Soha többet nem fogok ilyen helyre felregisztrálni.És abban igazat adok néhány előttem szólónak,hogy a selejtnek van a legnagyobb önbizalma.Udvarolgatnak csinos,fiatal lányoknak,közben meg dagadtak,randák,hányingerkeltőek,buták és pofátlanok.Ugyanez a másik oldalról,nőknél.Ott is az idősebb korosztály hülyült meg a legjobban.
2012. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne általánosíts, én is idősebb vagyok, igaz, nem öreg. De elegem van a 60-70 (ki tudja, hány) éves öregurakból, akik a feleségük mellé nagypapa korban is kalandot keresnek. Minden mennyiségben! Első randi nyilvános helyen, bemutatkozás: mi az első kérdés? Hol laksz, mehetünk most rögtön oda?! Aki prostit keres, menjen a sarokra, ja igaz, az nincs ingyen. Na és persze: tied a lakás vagy a ház? Pénzed, kocsid, nyaralód van-e? Kinek mi köze hozzá? Azonnal otthagytam a társkereső oldalakat.
2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!