Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én féltem túlságosan?

Én féltem túlságosan?

Figyelt kérdés
Lányom 15 és fél éves. Eddig nem engedtem se bulizni se bele az éjszakába sehova. Balatonon(fonyód)van egy nyaralónk és tegnap előállt azzal az ötlettel,hogy egyik barátjával elmenne hétvégén Lellére bulizni. Ti elengednétek? Ti gyerekeitek hány évesen kezdtek bulizni?

2012. aug. 13. 01:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Fiú és 16 éves.
2012. aug. 13. 03:28
 12/26 anonim válasza:
0%

Én még nem vagyok anyuka,de elengedném. 16 éves. Pont most van abban a korban amikor engedni kell. Alkoholt,cigit kiadják. Ahol esetleg nem ott meg megvetetik a nagyobbakkal.

Amit én megcsinálnék,hogy vennék piát otthonra. Egyik este/éjszaka inna amennyi jól esik neki és amennyit a diszkóban inna. Ő is meglátná,hogy hol a határ és mikor kell abbahagyni és te is látnád,hogy mennyire bírja az alkoholt.

Gyakran járok szórakozni. A 15-16 éves kislányok ott szoktak bulizni.

22/L

2012. aug. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Engedd!!!
2012. aug. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Végül elengedted?
2012. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Én nem engedném, mert nem tud magára vigyázni, ha túl nagy a kísértés és a csoporthatás! Nagyon mély barátságon alapuló, megbízható baráti körrel esetleg elengedném, ha nem discoba mennek. A mostani discocba egyáltalán nincsenek biztonságban a fiatalok. Csináljanak házibulit, ha mulatni akarnak.
2012. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Előző vagyok. Az alkohol még a legkisebb gond. Itt a drogokról van szó, amik a legnagyobb veszélyt jelentik.
2012. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%
Én nem engedném. 15 évesen bármekkora felnőttnek is érzi magát, még gyerek, főleg ahhoz, hogy egy üres házban, szülőktől távol bulizgasson, mert ha még egy nagyobb baráti társasággal 10-11ig kimarad egyszer egy nyáron, esetleg, bár nem tetszene. Én ilyen szülő leszek. Tetszik, nem tetszik, ez van. Lehet lepontozni, hisz tudom, minden 13-15 éves baromi felnőttnek __látszó__ gyerek le fog itt pontozni. Attól, hogy erőltetik, hogy ma már korábban érnek a gyerekek, nem kell hülyeségeket csinálni és engedni. 15 évesen egy GYEREK ne bulizgasson a Balatonon haverokkal. Nem kell más indok, mint hogy még GYEREK!
2012. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Szia! :)


Szerintem nyugodtan engedd el.Egy 15-16 éves bulizni vágyik és nem arra,hogy egész nyáron itthon üljön.Igen a mi korunkban az volt a divat,hogy 17-28 évesen mehettünk először és nagyon örültünk.Ma 40 évvel előrébb járunk és bizony változnak az idők. Hidd el jobb mindenkinek ha elengeded őt és had szórakozzanak egy kicsit.

2012. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Én 16 vagyok.

Nyugodtan engedje el.

Pláne Lellén.

Én Siófoki vagyok.

Általában itt járok bulizni is és rengeteg 15-16 éves van.

Ma már csak az nem megy 15 évesen discoba aki nem akar.

A droggal tényleg vigyázni kell,de az nem igaz,hogy az italba belekeverik.

Visszatérve Lellére. Ott nincsenek igazi bulik. Talán az Y Disco az ami tényleg egy jó hely.

Én mindenképpen elengedném.

Ne lógjon ki a lányod a sorból.

Egy 15-16 évest már engedni kell.

16/l

2012. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Hmmm...nehéz kérdés. Pesten nem,de "falun" nagy valószínűséggel elengedném. Lányom még csak 14 éves,de már most fűz,hogy jövőre hagy menjen. Az én koromban 17 évesen mehettem először,de sajnos ma már nem így van. :(

De modernizálódni kell anyuka!

2012. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!