Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

Tudom, fogós kérdés. De hátha tud valaki valamit.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy miért van egyáltalán élet, és mi miért kellünk ide? Mi a célunk?

Persze biztosat senki nem fog mondani, de kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről.


2012. aug. 14. 21:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
ezen én is sokat gondolkoztam és mindig arra jutottam h SEMMI értelme nincs..
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Én vallásos vagyok:

Szerintem azért, mert Isten megteremtette a világot, ezáltal életet adott nekünk! Ezt meg kell becsülnünk, mert ez egy oltári nagy ajándék! Azt mondta Ádámnak és Évának hogy szaporítsák a világot! Tehát azért születtünk, hogy szaporodjunk és BÜNTELENÜL ÉLJÜNK!! Én ezt az egészet úgy fogom fel, mintha ez a földi élet egy nagy próba lenne! Próba hogy a lelked hol fogja leélni további életét, a pokolban:(, a tisztítóhelyen(ahol kapsz még egy esélyt)vagy Isten országában! Ezért kell templomba járni és ezért kell büntelenül élni, hogy utána a mennyországba kerülhess!! Te vallásos vagy? Mert ha nem akkor nem sokat segítettem ! :( 12/L

2012. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

2. válaszoló vok.

Kedves első válaszoló!

Pont az ilyen emberekre céloztam, akik nem besculik ezt a hatalmas ajándékot, és azt hiszik hogy az hogy Istentől életet kaptak az semmi!!!!

2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
2. válaszoló! ha neked is ilyen rossz életed lenne mint nekem nem ajándéknak tekintenéd az életet hanem szenvedésnek! ha rossz az élet akkor tényleg semmi értelme nincs 19/L
2012. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Én is mindig erre a következtetésre jutok :D

Annyira felfoghatatlan az egész univerzum működése, hogy talán nincs is értelme, és benne az életnek sem.

Mielőtt még valaki megkérdezné, nem untam meg az életet, de érdekes ilyeneken elgondolkodni néha.

2012. aug. 14. 21:41
 6/17 anonim ***** válasza:
az élet értelme: 42
2012. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
1. vagyok..jó akkor nem csak én gondolom így :) meg azér is tartom értelmetlennek, mert ha vmi jó történik benne akkor is el fog múlni, ahogy az összes nap elmúlik..megszületünk aztán meghalunk
2012. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Véletlenül nem Árpádnak hívnak? :D
2012. aug. 14. 21:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Fura is lenne, lévén nőnemű vagyok. :)
2012. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem az élet abban nyer értelmet hogy fenntartja magát. Különben nem lenne.
2012. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!