Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ciki ma Magyarországon...

Miért ciki ma Magyarországon egy magyar embernek igazi magyar nótát hallgatni?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és én szeretem. Illetve szeretném, de a rádiókból teljesen kitiltották. A Jó ebédhez szóll a nótán nőttünk fel és iskolai kirándulásokon a buszon mindig oda lyukadtunk ki, hogy magyar nótát énekelünk.

Miért lett ez mostanra kinos és ciki? A mai fiatalok nem is ismerik és teljesen ki fog veszni. Pedig nagyon nagyon szép része a magyar kultúránknak. Vagy nem?

Persze nem azokra a gagyi popos-rockos-dáridós feldolgozásokra gondolok, hanem mondjuk egy Bangó Margit vagy Jákó Vera által énekelt szép nótára.


2009. júl. 22. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a nótákat, szoktam is énekelni, de nem csak én, hanem itt a kollégiumban többen is. Jó, többen olyankor, ha kicsit fölöntenek a garatra, én józanul is.

24/L

2010. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azért ciki, mert a liberális szenny kiszorítja ezt is, mintr minden értékeset, és szépet. De azért csak hallgasd, és terjeszd nyugodtan!
2011. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért ciki, mert nem divatos, ezért az éretlen hülyegyerekek kiröhögik akik ezt szeretik. Ha te szereted, hallgasd nyugodtan, légy büszke rá, hogy van ízlésed.

Mondom ezt úgy, hogy én nem szeretem a magyar nótát.

Én a klasszikus zenei műveket szeretem, kedvencem Vivaldi. De ezt is úgyanúgy lenézik, mint a magyar nótát.

30F

2013. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!