Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyar orszagon ciki hasznalt...

Magyar orszagon ciki hasznalt uzletbe/turkaloba jarni?

Figyelt kérdés

Sokan ugy beszelnek rola, mint ha ez ciki lenne, hogy nincs penzuk mindent ujonan venni a babanak.

Itt nem csak a megszokott ruha turikrol beszelek, hanem a hasznalt baba uzletekrol, ahol babakocsit, kisagyat, legzesfigyelot stb-t lehet kapni.

Kulfoldon mindenki vasarol ott...lehet szegeny vagy gazdag.Ez csak a magyaroknak ciki??Vagy csak az en ismeroseim szegyenlik ennyire, hogy megvaltozott az eletszinvonaluk?


2010. okt. 22. 21:17
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon....nincs szokoz :)
2010. okt. 22. 21:20
 2/31 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ciki-e én szívesen vettem volna ilyen boltban cuccokat, de nem tudtam, hogy létezik...

leírnád, hogy hol van ilyen, ahol esetleg bevesznek ilyen dolgokat (légzésfigyelő, kiskád, stb), ugyanis most meg már nekem lenne néhány eladó darabom! :-)

köszi

2010. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy ciki lenne. Van aki nem szereti meg nem is vásárol de szerintem semmi baj vele.

Még kicsit uj(abb) ez a turi dolog ugy mint az ujabb nevek de pár év mulva nem lesz ciki.

2010. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2010. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem minden babafelszerelésem használt: a kiságy a férjemé volt, aki 33 éves. A palaenkázó szekrény eredetileg komód, amit német használt cikk boltban vettem, csak tettem rá egy puha plédt, amit kaptam, és szintén használt. abban a német használt boltban vettem az etető szélet, mint a komódot, és IKEA-s ráadásul. A német használt boltban vettem a babkocsit is 6000 Ft-ért.

Én nem érzem cikinek egyiket sem, erre tellett, de megvettem a gyermekemnek mindent, amire szüksége van,és még spórolni is tudtam, mert ami pénzt a drágább darabok beszerzésére félretettem, nem költöttem el!

2010. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Anyósom múltkor azt mondta, elmegy ő is "ebbe a turi dologba" mert a kolleganője vett ott egy nagyon jó kabátot és meg nem mondod hogy használt.


:)


Hát a régi véleményét azért éreztem az egészről ebből a mondatából.


8 hónapos a fiam, már nagyon sok ruhája volt onnan, a mostani "kollekció" szinte összes darabja. Olcsó és nagyon jó minőségű ruhákat lehet kifogni.

2010. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

off:En eleg sokat tudok, de kulfoldon elek.

on: azert tettem fel a kerdest, mert sok baratom erzi, ugy, hogy ciki hasznalt dolgokat venni(akar interneten is).

Szerintem ez nem az emberek hibaja, hogy nincs sok mindenre keret amit szeretnenek megvenni.ES NEM AKAROK POLITIZALNI, MERT NEM IS TUDOK!!

Mindent ujonan akarnak megvenni a gyerkoceiknek, pedig meg nem tudnak vigyazni ra es sokszor etelre nem jut elegendo penz.

2010. okt. 22. 21:32
 8/31 A kérdező kommentje:

Bevallom oszinten imadok turizni, pedig jutna ra penz (leginkabb magamnak turizok).

Nem erzem cikinek, de sokszor jonnek a megveto pillantasok, hogy miert is turizok, ha nem kenyszerbol.

Talan 2 napja lattam itt, hogy valaki linkelt egy sapkat 6ezerert a bendonbol es nagyon ocsmany darab volt(amit o hozza is tett, hogy az, de csak azt talata).

2010. okt. 22. 21:34
 9/31 anonim ***** válasza:

ÉN nem érzem cikinek! Sokmindent vettem én is igy. Mikor kisebb volt akkor ruhákat is. Olyan hamar kinőtte őket. És amig nem táplálják őket hozzá, addig még foltossak se nagyon lehetnek. Nagyon szép darabokat ki lehet fogni, potom áron!

De nekem használt: Kiságy, pelenkázó, légzésfigyelő, babatornáztató, elektromos babahinta, és vannak játékok is, na nem rágóka, hanem zenélő.

Igy sok márkás dolgot megtudok venni. Most inkább vegyek gagyi újat? Inkább használt jó minőségűt, márkásat.

Meg igy többmindent meg tudok neki venni.

De van amiből azért nem veszek én se használtat. Pl. fürdető kád, babakocsi, matrac a kiságyba, cumisüveg, ilyeneket.

szóval szerintem nem ciki!

2010. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Sztem tök nem ciki, és tök jó egyedi cuccokal lehet ott találni. Persze, ez turkáló függő is...mármint az üzlettől függ, hogy honnan szezik be az ruhákat... Van olyan, ahol csak rongyos szakadt dolgokat lehet találni, de van olyan is, ahol csupa szuper dolgot... :) Sztem buta, aki cikinek találja...
2010. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!