Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más dolgozó emberek h intézik...

Más dolgozó emberek h intézik el a hivatali ügyeiket? Nem érek rá nyitvatartási időben, mert dolgozom?

Figyelt kérdés
Reggel 8 és 12 között van nyitva én akkor dolgozom. Nem értem miért nem lehet legalább szombat délelőtt kinyitni. Most így h intézzem el? Szerdán nyitva vannak fél6ig de akkorra meg időpont kell ami meg elfogyott hetekkel előre
2012. aug. 18. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs más lehetőség : aznapra vegyél ki 1 nap szabadságot...


Más is így intézi...


Vagy beszéld meg a főnököddel, hogy később mész az egyik nap és akkor délelőtt elintézed a dolgod...

2012. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyelőre próbaidőn vagyok nem vehetek ki szabadságot. de köszi!
2012. aug. 18. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről van szó. Mert pl. a szolgáltatóknak (víz, villany, gáz, fűtés, stb) szokott lenni hosszúnapjuk, amikor este hétig nyitva vannak.

De olyan is volt, hogy írtam meghatalmazást, hogy xy ebben és ebben az ügyben intézkedhet helyettem, elfogadták.

2012. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit tudok, elintézek a neten. Vagy kiveszek szabit és egyszerre minél több dolgot tudok elintézni.


Ez tényleg nagyon nehéz, megértelek. Vagy várd meg amíg letelik a próbaidőd, vagy beszélj a főnököddel, van aki megérti és megengedi, hogy később érj be.

2012. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áruld már el milyen hivatali ügy ez, hogy 4 napi 4 órát vannak nyitva, senki más nem mehet el helyetted és ennyire halaszthatatlan...
2012. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!