Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, ha egy 18...

Csak nekem furcsa, ha egy 18 éves lány egy megyei rádiónál műsort vezet?

Figyelt kérdés
Még gimibe jár a lány. Nem bírom felfogni, hogy került be oda.

2012. aug. 18. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hallottál-e már a Kölyökrádióról? A 80-as 90-es években volt a Petőfi rádióban. Abban volt még általános iskolás műsorvezető is, persze, felnőttel együtt.
2012. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha Te nem is, a Szüleid biztos hallottak a Kölyökrádióról.
2012. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ki dolgozik ott? Te úgy sem fogsz ott dolgozni akkor meg mit izgat téged? Én meg nem kedvelem Lady Gaga számait és mégis játszik egésznap a rádióban. A fenébe!

Keress más csatornát, ha neked nem tetszik, de ne legyél ilyen rosszmájú.

2012. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen helyekre csak protekcióval lehet bejutni ,nem az újságban hirdetik meg.A csaj valakinek a valakije vagy jól fekszik.kb ennyi a történet, de az egész médiavilág erről szól legyen az tv vagy rádió!
2012. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerencséje volt és kész.Vannak,akik fiatalon nagy dolgokat érnek el.Én is ismertem egy ilyen embert.Bár ő eléggé el volt már szállva már magától...
2012. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért nem lehetetlen, hogy tényleg tehetséges. Nem egy riporter van, aki tiniként kezdte, és mára befutott riporter, újságíró, rádiós. Friderikusz is, Bombera is nagyon fiatalon kezdtek a médiában dolgozni.
2012. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!