Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi volt a legnagyobb...

Kamaszok! Mi volt a legnagyobb hülyeség amit részegen csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 22:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Ezek a szexi fák...:D


Amúgy én semmi brutálisat nem csináltam. Egyszer voltam részeg úgy azért egész rendesen (azért tudtam magamról, nem hánytam, semmi), estem egyet biciklivel meg sírtam egy srác után, aki nem volt ott. Amúgy semmi igazán. Majd talán jövő nyáron, ha többet járok bulizni.

2012. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

olyan fiukkal csokoloztam, akiket jozanon bottal nem piszkaltam volna meg. szerencsere meg reszegen is eljutott az agyamig, hogy tovabb talan nem kene menni..amugy nem szoktam nagy hulyesegeket csinalni, ha tudom, hogy tullottem a celon az alkohol mennyisgevel, es a tobbiek jozanabbak, akkor a leheto legkevesebbet beszelek, hogy ne mondjak sok hulyeseget, es megvarom, hogy a) valamennyire kijozanodjak b) a tobbiek hozzamreszegedjenek.

viszont ha a amolyan beb*szos bulirol van szo, vagyis mindenki kb egyforman, vagy nalam jobban reszeg, akkor nen fogom be a szamat, mindenkit nagyon szeretek es ezt el is mondom nekik, szeretek oleleseket adni es kapni, esetleg a nalam reszegebbeket patyolgatni, a felhos egen csillagokat keresni, mindenfele teologiai es filozofiai vitakba bonyolodni es a kis eletkembol epizodokat megosztani.


hozzatennem, hogy eleg jol birom az alkoholt es mar fenn irtam, hogy tudom magam kontrolalni, a csokolozos esetek inkabb a fiuk reszerol torteno visszalelseknek tulajdonithatok. shit happens.


17/L

2012. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
77%

nekiestem a a szekrénynek a rámborult és elkezdtem kiabálni hogy "megerőszakol a szekrény" illetve ugyan azon az estén elindultam haza és csak otthon jöttem rá hogy az ingemet a buliban hagytam, jó még nem vettek észre a szülők, akkor spuri vissza a buliba mert így mégse láthatnak. Belépek az ajtón és abban a pillanatatban sörrel töltött lufi landolt rajtam. (gondolom az a ajtóban álltak és aki belép először azt támadják meg) OKé, tiszta sör szagom de van de meg van az ingem. Indulok haza és otthon egy kisebb szívimfarktus után (megláttam magam a tükörben: kér oldalt le van vágva a hajam, pirosra van festve, találtam egy piercinget az orromban és nincs meg a cipőm). Oké akkor spurizok a szobámba hogy szülők ne lássák, de megláttak.

Állítólag miután hazaértem, 2 órán keresztül kínáltam a számítógép egeret halkajával, de mire felfogtam hogy nem fogja megenni, azt mondtam hogy el kell vinni a dokihoz mert nem eszik rendesen....és komolyan elvittem az állatorvoshoz mire ő röhögőgörcsöt kapott....

2012. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
huh ezek naon nagyok... xD
2012. aug. 19. 18:28
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Tokajban nyaraláskor annyit ittam, hogy állítólag mezítláb elkezdtem rohanni a belváros felé és azt üvöltöttem, hogy meg kell találnom a rózsaszín nyuszit ( többiek mesélték:D ), aztán pisiltem és arra lettem figyelmes, hogy egy reflektor megvilágít( az út közepén guggoltam). :D
2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
jajj xD
2012. aug. 19. 20:56
 17/21 tüptürüptürüpp ***** válasza:
0%
Amúgy köszönöm szépen, hogy 0%-ra pontoztatok, mert elmnodtam a véleményemet..!:)
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagyon butára szoktuk inni magunkat, ilyenkor történtek általában érdekes esetek.

-Disco kellős közepére hugyoztam.

-WC-ben megdugtam egy brutál ronda és nálam 20 évvel idősebb cigánynőt.

-Felmentem a DJ pulthoz és bemondtam a mikrofonba hogy boldog születésnapot kívánok életem szerelmének (és a nevét) aki egyébként a barátjával táncolt bent :D

-Elloptunk egy vizibiciklit, elindultunk befele és nem tudtunk kijönni reggelig, úgy bebasztunk.

-Beleestem egy dísztóba ahol beleakadtam az öntözőrendszerbe és majdnem belefulladtam.

-Házibuli --> kocsi tetején aludtam, máig nem tudom az okát.

-Hegyibuli --> Elmentem kocsmázni, nem találtam vissza a hegyre így egy parkolóba aludtam 2 kocsi között, reggel arra keltem hogy egy csávó mentőt akar hívni.

-Telehánytam a taxit, majd kiszálltam és elfutottam. (Természetesen másnap megkerestem a taxist és kifizettem az utat is meg a tisztítást is.)

-Bementünk egy lezárt területre ahonnan 3 security sokkolóval és kutyákkal kergetett ki. (szerintem ott lefutottam Usain Bolt-ot XD)

-Felmentünk pestre haverokkal, úgy bebasztunk hogy az aluljáróba aludtunk a hajléktalanok mellett, másnap senkinek nem volt meg a telefonja, pénztárcája, iratai, semmi. Azt azért hozzá kell tenni hogy 140km-re lakunk pesttől, ha nem ott lakik a környéken a rokon akihez felmentünk akkor nemtudom hogy jutottunk volna haza :D


Ezek csak a legdurvábbak, aludtam már rengetegszer padon, verekedtem már sokszor, aludtam már kocsmába is sokszor, és akkor még mennyi minden lehet amire nem emlékszem :D

2015. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, azt még hozzáteszem hogy már nem iszok régóta, kiéltem magam azon pár év alatt :D


24/F

2015. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Gólyabálok: asztalon táncoltam, elkezdtem vetkőzni, nekimentem egy tanárnőnek mert kavart a tanárral akibe szerelmes voltam, felugrottam egy bokorra(másnap nem értettem miért van össze-vissza karcolva a hasam), felmásztam egy fa tetejére és onnan pisiltem le, télen egy csorgónál fejet mostam, hogy na, mégse olyan mocskos állapotba érjek haza. télen éjszaka -25fokban kifeküdtem a folyópartra, mert fagyhalálkor szépeket álmodik az ember.

Annyira részeg voltam, hogy nem mertem elaludni, ezért inkább kiolvastam egy könyvet reggelig és minden egyes lapjára ráköptem..

Ezeket mesélték, ennyire emlékszem.

2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!