Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondanál, hogyan viselkedn...

Mit mondanál, hogyan viselkednél, ha reggel az egyik munkatársad nem menne dolgozni és nem sokkal később tudnád meg, hogy éjjel öngyilkosságot követett el?

Figyelt kérdés

Nem voltunk közeli barátok, de elég gyakran beszéltünk. A testvére is munkatársam, vele azóta nem találkoztam, de nem tudom mit mondhatnék neki. Mit lehet mondani ilyen helyzetben.

Mindig mosolygós fiatal lány volt, örök optimista, akinek akármit mondasz, mindig mosolyog és csak a jót látja. Egyszerűen ledöbbent mindenki, mert ő lett volna az utolsó, akiről valaha ilyet feltételezünk. Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni vagy mondani. Mindannyiunkat sokkolt az eset.


2012. aug. 18. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én nem sok mindent tennék. Sajnálnám, de amúgy ezen kívül nem nagyon csinálnék mást.

A testvérének se tudsz sok mindent mondani a részvétemen kívül...

2012. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!