Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ember...

Gabori57 kérdése:

Miért van az, hogy az ember idegenekkel sokszor nyitottabb, mint rokonaival, ismerőseivel, barátaival?

Figyelt kérdés
Én ma léptem be ebbe a közösségbe, sok témához hozzászóltam, tettem fel új kérdéseket is. Meglep, hogy a tagok 90 százaléka teljesen komolyan áll a másik ember problémáihoz, igyekszik vele gondolkodni, tanáccsal segíteni stb. jó, poénkodók mindig vannak, de arra nem reagál a többség. És ezt a saját kis közösségében nem mindig teszi meg, sőt...
2012. aug. 28. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert az idegenekkel nincsenek tapasztalatok, így előítéletek sem.

Továbbá egy névtelen fórumon nincs is tétje, megfelelni akaró motivációja sem a kommunikációnak, így jóval lazább és őszintébb tud lenni az ember.

2012. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!