Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha az egyik...

Mit szólnátok ha az egyik "barátotok" mindig előnytelen képeket töltene fel rólatok, illetve lehúzó megjegyzéseket tenne rátok?

Figyelt kérdés

Olyan 3-4 éve vagyunk barátok, és mostanában látok ilyen rosszindulatot felém. Mindig megjegyzéseket tesz a külsőmre, meg így beszólogat, persze ha kérdezem h mi baja velem, akkor á ez csak poén volt. Volt egy kemény periódusa, és a családja ezért úgy kezeli mint aki beteg, és nagyon durva, mert semmi negatívat nem lehet mondani, mert akkor már megsértődik. A múltkor is annyi volt, hogy kérdezte h éreztem magam, én pedig mondtam, hogy nem olyan jól, mert úgy éreztem h kicsit kiszorultam a beszélgetésekből, és másnap már írt a tesója, hogy hogy meg bántottam őt, teljesen maga alatt van.

És mondom, mostanában nagyon szúrja a szemét a külsőm, még barátomnak is feltűnt, hogy állandóan beszól. Visszaszólni nem szólok az eset után, mert utána én vagyok a paraszt.

Meg állandóan csak olyan közös képet tölt fel amin nagyon csúnya vagyok. Volt, hogy direkt ilyen torzítóval csinált rólam képet, ami nem is lenne baj, de felrakta facebookra a megkérdezésem nélkül. És mikor írtam neki h vegye le, mert amúgy is hatalmas gondok vannak az önbizalmammal, de próbálom elfogadni magam, egy ilyen torzított kép, még jobban viszik lefelé az önbizalmamat.

A képet nagy könyörgés árán levette, és megkértem négy szem közt h ne csináljon rólam olyat, mert nincs önbizalmam, azt hittem h megértette, de pár hónap múlva megint feltöltött egy olyat :(((

Most is rakott fel képeket a megkérdezésem nélkül, és barátommal megnézettem, hogy csak én képzelem-e ezt h a legelőnytelenebbeket válogatja ki, és mondta h nem, ő is úgy látja. Persze készültek jó képek is, de abból egyet se rak fel :(

Mit csináljak? Ha szólok neki, akkor megsértődik, de én meg nem akarok lemenni bosszú szintjére, hogy keresek róla előnyteleneket, és direkt feltöltöm őket.

Bocsi h unalmas téma, de annyira sakk- matt helyzet.

Szerintetek miért csinálja?



2012. szept. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megszakítanék vele mindenféle kapcsolatot. Ha egy a baráti társaságotok akkor azokra a képekhez nem állnék oda amelyiken ő s rajta van. És nem is venném magamra a dolgokat amiket mondogat vagy irkál nekem. Ha egy idő után nem veszi észre ezt a kerülést és nem kérdezi meg hogy mi a bajod akkor hagynám is.


17/L

2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat :)

Féltem, hogy ezt fogod írni, de én is gondoltam erre. Rossz, mert olyan rendes volt eddig, teljesen kimutatta a szeretetét, de nagyon megváltozott. Az a baj, hogy önkényesen csinál fotót, olyankor mikor oda se nézek, vagy mikor nem számítok rá, és olyat is feltölt, amin egyedül vagyok :S

2012. szept. 2. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy nem fogom most keresni.
2012. szept. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!