Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennek a csajnak valami elképes...

Ennek a csajnak valami elképesztő kisugárzása van, de mégis mi a titka?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XMzbf5kpVCM&feature=player_de..


nekem pont van ilyen osztálytársam, kicsit dilis, dögös is, bolond


sztetek megjátsza magát vagy tényleg ilyen?



2012. szept. 3. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus színpadra termett csaj, aki lehet, hogy négyszemközt már idegesítő. Igen, kicsit mesterkélt a stílusa.
2012. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valakinek ez bejön, de hidd el, nem mindenkinek. Tényleg színpadra termett, tv-be való, mert szórakoztató, megnyerő, de nem vagyok benne biztos, h a való életben jó barátnők lennénk... sztem elég fárasztó tud lenni hosszútávon. amúgy tényleg megnyerő a személyisége, de valahogy mégis nagyképűnek tűnik...

hát h mi a titka... baromi magabiztos (szerintem kicsit túlságosan is, de van, akinek az ilyen bejön)

2012. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

aha igazatok lehet, négyszemközt valszeg idegesítő egy idő után


és mitől lesz vki ennyire magabiztos?

2012. szept. 3. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert van neki mire.:)
2012. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ava87 ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, színpadon a helye, de magánemberként engem egy idő után valószínűleg idegesítene, ha valóban ennyire ilyen. De azért nekem úgy tűnik, rátesz egy lapáttal. Mondjuk aranyos, csak nekem sok.
2012. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nekem nem sok, legalább is így nézni:D

de ha megismerném lehet nem bírnánk egymást annyira, ezzel a magabiztossággal nem sokan bírunk:\

2012. szept. 3. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem feláll a szőr a hátamon tőle!Nem kedvelem az ilyen stílust!
2012. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul vagyok tőle!!!

Nagyon sokat rájátszik szerintem.

Érdekes, nekem pedig pont az jutott eszembe, hogy lehet, hogy ha megismerném, akkor kellemesen csalódnék benne, ha nem színpadon van, lehet, hogy jó fej. Így viszont nagyon-nagyon sok.

2012. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Blargh... nagyon durván megjátssza magát, és úgy illegeti magát, mint egy idegrángásos makákó. Azzal a fülig érő mesterkélt vigyorral olyan, mint akit most szalajtottak a Hárs-hegyről. Üres tekintetű, ellenszenves liba, a külseje teljesen átlagos, a stílusa pedig fárasztó, idegesítő, mondhatni idegtépő. Az a típus, akivel ha élőben találkoznék, visítva elszaladnék.
2012. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Bezzeg ha egy férfi ilyen, akkor mindenki oda van érte... Nem tudom mi bajotok ezzel a lánnyal, nekem nagyon kedvesnek és szimpatikusnak tűnik. De hát személyesen kéne megismerni ahhoz, hogy igazán megismerjem, hogy milyen is ő.
2012. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!