Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt veletek olyan cikis...

Történt veletek olyan cikis sztori, ami által más előtt butának mutatkoztatok? Mintha szőke Nők/Férfiak lettetek volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok: D. Tudom mindenkivel történnek durva cikis dolgok de ez nálam ma brutál volt:

Infonk volt, kiakartam kapcsolni a gépet, és reflexből arra kattintottam ami nálunk van gépemen, de az csak a kijelentkezés volt, erre ránézek a mellettem álló fiúra,(mikor mondja a tanár mit nyomjak meg a vissza lépéshez)és megkérdezem tőle 'az melyik?' de persze a monitorra ki volt írva,meg már előtte is lenyomtam ugyanazt a billentyű kombit legalább 3-szor.

Mivel új iskola, gondolom már első héten szőke nőnek nézett, meg gondolom meg van a véleménye:D

Történt hasonló? :)Valaki megnyugtathatna:)


2012. szept. 7. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pályázatírással is foglalkozom. Extra sürgős meló, egyik legunalmasabb részét csináltam épp. 3 órányi szenvedés után sikerült a file-t úgy bezárni, hogy még rákattintottam a "nem ment" gombra. Kezdhettem előről...
2012. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én az egyik férfi tanárom előtt égettem be magam állandóan.. nem akartam de vagyok annyira szerencsétlen.. de már 10-be járok és ez már egy éve volt..de azóta is csak kb vigyorog ha meglát.. szóval..:D

meg tegnap is oda akartam dobni a táblához(osztársamnak a filcet) nincs 5 méterre sem max 3 mondta, hogy inkább ne..mondom ennyire csak nem vagyok szerencsétlen, hogy a tanárt találjam el erre kb az egész csoport egyhangúan de vagy annyira szerencsétlen.. szóval én eléggé béndzsa ember vagyok.. de ez van...

2012. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nudli ahhoz képest,ami velem történt.Amikor először mentem egyedül ügyet intézni okmányirodába,annyira izgultam,hogy amikor megláttam a sorszámomat,hirtelen nem találtam meg,hogy hova kell menni és körbeszaladtam idegeskedve az egész nagy okmányirodán.De végül kiderült,hogy a hátam mögött volt a fülke.A fél okmányiroda rajtam röhögött,néhányan még mutogattak is rám:DDe itt még nincs vége.Amikor bementem,egy elég morci nő ült a túloldalon.Én hebegtem habogtam és végül a nőnek elfogyott a türelme,elküldött a búsba,hogy takarodjak onnan.Úgyhogy húzhattam újra sorszámot.:D
2012. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm: D Igen olvastam ennél cikibbet is már neten, de hírtelen én is csak annyit tudtam kinyögni

'Köszönöm' (Fiúnak, hogy segített) : D és elrohantam.:/

Köszi mindenkinek:)

2012. szept. 7. 19:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a matek és az informatika szak össze volt vonva a gimibe. Ketten voltunk lányok 26 fiú mellett, akik kockák voltak, eleve hülyének néztek. Biosz óra, felelek, kérdés, mi van akkor, ha a baba farfekvéses? Válasz: felfelé próbál kijönni. Még sok ilyen volt, úgyhogy a sok okoskának adtam a röhögni valót.
2012. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy digitális órát, ami sokáig szépen működött. Aztán elkezdtek benne halványodni a számok, bevittem egy óráshoz, akinek elpanaszoltam, és megkérdeztem, hogy javítható-e. Erre megkérdezte: hölgyem, mikor cserélt benne elemet?

Azt hittem ott süllyedek el szégyenemben.



A másik még jobb. A volt férjem külföldi, Dél-Amerikából. Egyszer hazautazott, én leadtam a gyerekeket anyukámnak és elmentem a barátnőmmel kajálni. Az egyik étteremben úgy magamra borítottam az eperturmixot, hogy a pólóm elől, a nadrágom is tiszta trutyi lett. Sőt befolyt a lábam közé, így hátulról úgy néztem ki, mint aki átvérzett vagy bef.sott.


Nagy nehezen rendbe tettem magam a vécében, úgy néztem ki, mint aki összehányta magát. Szerencsére sötétedett és hazasétálhattam. Miután megmosakodtam, leültem a gép elé, ahol a férjem bejelentkezett a messengeren.

Elmesélte, hogy alig nem sokkal azelőtt történt - tehát kb. akkor, amikor hülyét csináltam magamból nyilvánosan,- hogy családi körben elővette a kis fényképezőgépet.


Átjött a szűk család (3 hugica, egy sógor, papa-mama, és nagynénik-nagybácsik) és mivel látta, hogy a pici fényképezőgépen vannak fotók a gyerekekről, szépen összekötötte a tévével és diavetítés indult. Igen ám, tele volt a gép a gyerekek fotóival, de volt kettő rólam is. Ugyanis pár héttel azelőtt kitaláltam, hogy dagi vagyok, fogyni kell és én ezt fotókkal is dokumentálom. Tehát megcsináltam az "előtte" képeket, melltartóban, bugyiban, de nem ám a "de dögös nőci vagyok" pózban álltam, hanem poci ki, arckifejezésem mint a láncfűrészes gyilkosnak, nulla smink, háttérben a ruhaszárító és egy b.szott nagy kupleráj. Mondta a férjem, hogy egy pillanatra megfagyott a hangulat, mire odaugrott hogy lekapcsolja, már ugrott tovább is a diavetítés és megint a gyerekek voltak. Szóval én egy időben egyszerre két földrészen égettem le magam, azért ehhez nagyon tehetségesnek kell ám lenni.

2012. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú, mi elutaztunk és nem csak nyaralós videók voltak, hanem dugik is. Jól összekevertem véletlenül és odaadtam a bátyáméknak, hogy nézzék meg. Elég furin adták vissza, azóta se merek rákérdezni.
2012. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A korhazban a latogatok gyerekei mindig a toloszekekkel jatszanak. Rakiabaltam egy kislanyra azonnal szalljon ki belole mert az nem jatek Erre odaszolt a toloszeek mogott allo kisfiu ,,de de o mindig ebben ul mert szegeny nem tud menni,,, elsulyedtem azonnal.
2012. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Hát nekem a megismerkedésem a férjemmel ( akkor ugye még nem volt az ) ér minimum egy tíz pontost. Bár ez a férjemnek sokkal cikibb. 17 voltam, Párizsban tanultam egész nyáron, a kedvenc kávézómban csináltam a házit. Leül két fiatal srác ( 18-19 ) a mellettem lévő asztalhoz és magyarul beszéltek. Elkezdték pontozni a lányokat a kávézóban. És engem is. Hogy egész jó lennék, de kicsik a melleim, meg akkora szemeim vannak, mint valami túlvolági lénynek. Rámaggatták a rovarlány kifejezést, meg hogy szerepelnem kéne egy horrorfilmben, stb., mindezt persze úgy, hogy azt hitték nem értem. Aztán amikor elindultam, mondták, hogy "nézd már, megy a kísértetlány", én meg rájuk néztem, és közöltem, hogy a "rovarlány" jobban tetszett. Azt az arckifejezést máig nem felejtem el. :DD
2012. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jaaj köszönöm: D Na látom vannak ciki dolgok rendesen:) Meg sikerült nyugodni:)!
2012. szept. 8. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!