Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt veletek olyan cikis...

Történt veletek olyan cikis sztori, ami által más előtt butának mutatkoztatok? Mintha szőke Nők/Férfiak lettetek volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok: D. Tudom mindenkivel történnek durva cikis dolgok de ez nálam ma brutál volt:

Infonk volt, kiakartam kapcsolni a gépet, és reflexből arra kattintottam ami nálunk van gépemen, de az csak a kijelentkezés volt, erre ránézek a mellettem álló fiúra,(mikor mondja a tanár mit nyomjak meg a vissza lépéshez)és megkérdezem tőle 'az melyik?' de persze a monitorra ki volt írva,meg már előtte is lenyomtam ugyanazt a billentyű kombit legalább 3-szor.

Mivel új iskola, gondolom már első héten szőke nőnek nézett, meg gondolom meg van a véleménye:D

Történt hasonló? :)Valaki megnyugtathatna:)


2012. szept. 7. 18:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Zöldkezek mentek:)
2012. szept. 8. 11:26
 12/19 anonim válasza:
Nyugii! Velem is történt már ilyen cikis sztori..:D Pl: Új Természet tanár.. Ez 5.-ben volt..Megkérdezi milyen állat a gólya? Én: Emlős..xD Utána mondom: Jajj Bocsánat nem is emlős..xD Hidd el első óráján meglehetett rólam a véleménye..:P x'dd..Most röhögök rajta de akkor eléggé ciki volt.:P
2012. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
: D Köszönöm, nekem ez 9.ben volt: DDe mondjuk annyira így utólag nem durva már, mivel gondolhatta, hogy eddig is bekattintottam, szóval ha nem annyira 'buta' Ő is, akkor rájött arra, hogy tudtam volna, csak megijedtem hírtelen.:)
2012. szept. 9. 20:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Szakdolgozat írás. Angol nyelvű szakirodalmat fordítottam magyarra, nagy nehezen összeraktam, hogy szépen magyarosan hangozzék, erre valamit elcsesztem mert nem mentette el a gép, csak az első pár sort. Nem voltam ideges :(
2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még általános suliban, töri órán hangosan kellett felolvasni.Mikor én következtem, fasiszták helyett faszistákat olvastam."Kicsit" kiröhögtek.
2012. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

szakadok utolsó: D


Utolsóelőtti: Ez inkább kellemetlen, bosszantó: D engem szabályosan hülyének nézett a gyerek: D

2012. szept. 9. 22:16
 17/19 anonim ***** válasza:

Van még...

Egyszer még tini koromban olyan szórakozó helyen voltam, ahol a WC-re nem volt kiírva hogy női, férfi, hanem ilyen férfi-nő jelek voltak csak kirakva az ajtókra, én meg nem tudtam melyik a nő jele és persze, hogy a férfi budiba trappoltam be.Ráadásul a mosdók az ivó rész felől nyíltak, ahol már üldögélt pár pasi.Nos, bementem és már az előtérben gyanúsnak tűnt az a mosdó nekem, aztán pár másodperc nézelődés után leesett, hogy ez inkább a férfi WC lehet, szerencsére nem volt senki bent.Aztán átmentem a nőibe.Szerencsére nem szólt senki semmit, de lehet, hogy volt aki elgondolkozott,mi a frászt csinálok?


Ez nem velem történt, de marha jó:

Ismerősöm infó órán (nem kezdő számítógépező!)már kb fél órája szenvedett látványosan az üres, zöld színű képernyő előtt,amin sehogy sem akart megjelenni semmi. Végül segítséget kért a tanártól.A tanár szintén szenvedett egy sort, mire rájött, hogy az én ügyes ismerősöm sikeresen ugyan olyan zöldre állította a betűtípust, mint a hátteret :))


Vonattal utaztunk, kerestem volna valami jó helyet, de elég sokan voltak a vonaton, így csak mentem-mentem rajta végig, sehol sem tetszett...Míg végül benyitottam az utolsó ajtón ahol a mozdonyvezető nézett velem farkasszemet...

2012. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy sráccal megbeszéltünk egy randit, akivel már nagyon rég beszéltünk a facebook-on, de még ezelőtt sohasem találkoztunk. Előző nap feltörte a cipő a lábamat, így nem tudtam felvenni olyan cipőt, ami hozzá ér a sebhez. Végül is papucsba mentem. Csak az volt a gáz, hogy aznap elég esős idő volt, a papucsom meg szivacsból volt így csúszkáltam a vízen össze-vissza egész odaúton.

Felszálltam a metróra, elindultam az egyik irányba vele.

Aztán leszálltam mert rájöttem, hogy a másikba kellene.

Már majdnem a végállomáson voltam mikor észrevettem, hogy az lett volna a jó irány amerre elsőnek indultam. Így háromnegyed órát késtem!!

Nem volt elég, hogy az egész város hülyének nézett, amiért

papucsba flangáltam a mínuszokba, szakadó esőbe, köztük

a srác is amikor meglátott.

Mikor mentünk együtt lefelé az aluljáróba, majdnem megcsúsztam, de elkapott. Léptem még egyet és olyan seggest dobtam, hogy a lépcső tetejétől az aljáig pattogtam lefelé, a srác szakadt a nevetéstől!!!

Még aznap hazafelé bementem a plázába inni mert szomjas voltam, annyira siettem véletlen a férfi wc-be mentem, ahová utánam jött az őr és mikor végeztem furcsán nézett rám!! Gondoltam magamba mit néz ez engem és ráköszöntem.

Erre ő elkezdi: "szerintem eltévesztetted az ajtót egyel"

Én meg kirohanok és látom az ajtóra írva: "férfi WC"

ja mondom tényleg, bocsi, nem is vettem észre.A csávó szakadt rajtam a nevetéstől és mondta, hogy máskor figyeljek azért oda. Kirohantam a plázából egyenesen a megálló felé, hogy elérjem a buszt. Vagy 20-an álltak előttem, gondoltam felszállnak, de nem tették.

A sofőr becsukta előttem az ajtót, én meg odaugrottam és elkezdtem kopácsolni az ajtón, hogy nyissa már ki!

Felengedett és elkezdett az egész busz előtt üvöltözni velem, hogy máskor jobban teszem ha előbb felszállok,

mert itt hagy és mehetek a következővel.


És amúgy tényleg szőke hajam van :)

16/L

2012. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Jujj a zöld képernyősön szakadtam, az is hasonló szerencsétlenkedés volt mint az enyém:D


Utolsó: Jujj szenvedtem veled, ahogy olvastam.:/:D Kicsit nyugtató is, hogy nem csak velem történnek, ilyen 'agyfrász' dolgok.:).


Köszönöm nektek is, mentek a zöld pontok.

2012. szept. 15. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!