Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan furcsa újra a kolesz....

Olyan furcsa újra a kolesz. Mi történhetett a szobatársaimmal? Azt érzem, hogy nem látnak szivesen engem.

Figyelt kérdés
Egész nyáron mondogatta Vera, hogy húú de jó lesz a koli megint együtt, a sok hülyeségek stb. Már ő 2 éve a szobatársam. De egy másik csaj akit nem vettek fel egyetemre, ő is marad technikumra, egy szobába velünk. Őt is szeretem vagyis hát eddig szerettem. Beköltözés előtt ők ketten már összebeszéltek, hogy majd mennek ide-oda és nekem ezt nem is mondta egyik sem, de nyilván azért mert nem akarták, hogy velük tartsak. Beköltözéskor is, csak arról beszéltek, hogy hogy rúgtak be együtt a hétvégén. Ez engem annyira nem érdekel. Meg hogy a laci meg a márk fogdosta a seggüket ( én őket sem ismerem.) és ha én valamit elkezdek mondani, vagy a szavamba vágnak, vagy nem érdekli őket. Mit csináljak?:SS kiköltözni nem költözhetek. Egymagam se akarok lakni, mert bedepiznék. HELP!

2012. szept. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy csak beszélnek róla. Az enyémek ott a szobában baromkodnak részegen, és oda viszik a pasijaikat is. Beszélgetniük se kell róla, inkább szemléltetik. Nagyon vicces tud lenni, mikor tanulni vagy aludni próbálok.
2012. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Költözni nem költözhetsz? Dehogynem! Kolesz, szólsz az irodán, hogy tegyenek át máshova, ha mindegy, hova, csak velük nem, vagy fogsz valakit, akit ráveszel, hogy cseréljetek szobát, együtt lementek, szóltok, és csak a papírmunkát kell lerendezni lent, ha éppen tele lenne a kolesz. Bár nem hinném, hogy rajtad kívül bárki el bírná viselni a szobatársaid...
2012. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért fordultak el tőled,mert már nem tudnak kihasználni érzelmileg,vagy anyagilag,ezt te tudod.Szerintem semmi szükséged rájuk,jobban jársz,ha költözöl.Hidd el,nem szeretik egymást annyira,egymással is ugyanígy fognak viselkedni.
2012. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
költözz el,mert én ezt átéltem,kihasználtak,szerintem idáig téged is
2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elég szomorú, h a technikusok ezt csinálják, akik már elmúltak 18 és érettségijük is van. Én is olyanba járok, és én is ki vagyok utálva, bár én most nem koleszról beszélek, hanem a suliról. Tehát ennyi, 20 évesen olyan hülyék mintha 15 évesek lennének aztán meg fel vannak háborodva h nem mehetnek ki cigizni -.-
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!