Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmennem Brünnbe...

Érdemes lenne elmennem Brünnbe koncertre egyedül? Soha sem voltam még Csehországban. Ti mennétek a helymeben?

Figyelt kérdés
Októberben lesz a koncert,én Szlovákiából mennék,2,5 óra lenne oda az út.Egyedül mennék,angolul és szlovákul beszélek.Csak van bennem némi félelem,vonattal mennék,egyedül,teljesen ismeretlen helyre,bár a pályaudvar és koncert helyszíne nincs messze egymástól
2012. szept. 10. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vágtázó Halottkémek, állítólag szűzet is áldoznak. Csak nehogy a kérdező legyen az.
2012. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem tök mindegy, hányan vannak ott, én is szoktam koncertekre járni, de ha még nem kéretőztél el otthonról, akkor ne éld nagyon bele magad, mert ez szerintem nem ott bukik el, hogy esetleg nem érdemes, hanem ott, hogy esetleg nem engedik.
2012. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!